Úrslitatænstan hsf
Framsíða - Deildir og støður - Ítróttarhallir - Komandi dystir

2. Deild menn
Dagur Høll Dystur Heimalið Útilið Mál (H) Mál (Ú) Stig (H) Stig (Ú)
21.10.2017 18.40 Gundadalshřllin A302 Neistin KÍF 27 26 2 0
21.10.2017 19.00 Hřllin á Eiđi A303 EB H71 b
21.10.2017 19.30 Hřllin á Argjahamri A304 ÍA StÍF
22.10.2017 19.40 KÍ-Hřllin A301 Team Klaksvík H71 a 24 29 0 2
28.10.2017 17.00 Hřllin á Eiđi A305 EB Neistin 29 19 2 0
29.10.2017 15.00 Ítróttarhřllin á Skála A308 StÍF KÍF 0 0 2 0
29.10.2017 16.00 Hoyvíkshřllin A306 H71 a ÍA 34 18 2 0
29.10.2017 17.30 Hoyvíkshřllin A307 H71 b Team Klaksvík
04.11.2017 14.30 Hřllin á Eiđi A312 EB StÍF 23 22 2 0
04.11.2017 19.00 Klaksvíkar Badmintonhřll A311 Team Klaksvík Neistin 22 34 0 2
04.11.2017 19.00 Hřllin á Argjahamri A309 ÍA KÍF 27 20 2 0
04.11.2017 19.30 Hoyvíkshřllin A310 H71 a H71 b 27 27 1 1
11.11.2017 13.50 Hřllin á Eiđi A314 EB KÍF 26 20 2 0
11.11.2017 15.30 Ítróttarhřllin á Skála A315 StÍF Team Klaksvík
11.11.2017 19.00 Hřllin á Argjahamri A313 ÍA H71 b 24 23 2 0
19.11.2017 13.00 Gundadalshřllin A316 Neistin H71 a
25.11.2017 11.00 Ítróttarhřllin í Kollafirđi A319 KÍF Team Klaksvík
25.11.2017 18.30 Hoyvíkshřllin A318 H71 b Neistin
25.11.2017 19.00 Hřllin á Argjahamri A317 ÍA EB
25.11.2017 19.50 Hoyvíkshřllin A320 H71 a StÍF
09.12.2017 14.30 Hřllin á Hálsi A321 Neistin ÍA
09.12.2017 16.00 Hřllin á Eiđi A322 EB Team Klaksvík
09.12.2017 18.00 Ítróttarhřllin á Skála A323 StÍF H71 b
10.12.2017 18.00 Hoyvíkshřllin A324 H71 a KÍF
16.12.2017 11.00 Hřllin á Hálsi A328 Neistin StÍF
16.12.2017 12.00 Ítróttarhřllin í Kollafirđi A327 KÍF H71 b
16.12.2017 16.00 Hřllin á Eiđi A326 EB H71 a
16.12.2017 18.00 Hřllin á Argjahamri A325 ÍA Team Klaksvík
06.01.2018 11.40 Hoyvíkshřllin A329 H71 a Team Klaksvík
06.01.2018 12.50 Hoyvíkshřllin A331 H71 b EB
06.01.2018 13.00 Ítróttarhřllin á Skála A332 StÍF ÍA
06.01.2018 13.00 Ítróttarhřllin í Kollafirđi A330 KÍF Neistin
13.01.2018 18.00 Klaksvíkar Badmintonhřll A333 Team Klaksvík H71 b
20.01.2018 11.40 Hřllin á Hálsi A335 Neistin EB
20.01.2018 18.00 Hřllin á Argjahamri A334 ÍA H71 a
20.01.2018 18.00 Ítróttarhřllin í Kollafirđi A336 KÍF StÍF
27.01.2018 14.00 Gundadalshřllin A339 Neistin Team Klaksvík
27.01.2018 16.00 Ítróttarhřllin á Skála A340 StÍF EB
27.01.2018 17.00 Ítróttarhřllin í Kollafirđi A337 KÍF ÍA
27.01.2018 19.00 Hoyvíkshřllin A338 H71 b H71 a
10.02.2018 14.00 Hoyvíkshřllin A341 H71 b ÍA
10.02.2018 15.15 Hoyvíkshřllin A343 H71 a Neistin
10.02.2018 18.00 Ítróttarhřllin í Kollafirđi A342 KÍF EB
24.02.2018 17.00 Ítróttarhřllin á Skála A347 StÍF H71 a
24.02.2018 18.00 Hřllin á Eiđi A345 EB ÍA
24.02.2018 19.00 Gundadalshřllin A346 Neistin H71 b
25.02.2018 19.00 Klaksvíkar Badmintonhřll A348 Team Klaksvík KÍF
03.03.2018 16.00 Klaksvíkar Badmintonhřll A350 Team Klaksvík EB
03.03.2018 18.00 Hřllin á Argjahamri A349 ÍA Neistin
04.03.2018 18.00 Hoyvíkshřllin A352 H71 b StÍF
04.03.2018 19.00 Ítróttarhřllin í Kollafirđi A351 KÍF H71 a
10.03.2018 18.00 Hoyvíkshřllin A354 H71 a EB
10.03.2018 19.00 Ítróttarhřllin á Skála A356 StÍF Neistin
10.03.2018 19.15 Hoyvíkshřllin A355 H71 b KÍF
10.03.2018 19.30 Klaksvíkar Badmintonhřll A353 Team Klaksvík ÍA

Střđan
Nummar Liđ Dystir V.m. T.m. Munur Stig
1 EB 3 78 61 17 6
2 H71 a 3 90 69 21 5
3 Neistin 3 80 77 3 4
4 ÍA 3 69 77 -8 4
5 StÍF 2 22 23 -1 2
6 H71 b 2 50 51 -1 1
7 KÍF 4 66 80 -14 0
8 Team Klaksvík 2 46 63 -17 0