Úrslitatænstan hsf
Framsíða - Deildir og støður - Ítróttarhallir - Komandi dystir

Gentur 16
Dagur Høll Dystur Heimalið Útilið Mál (H) Mál (Ú) Stig (H) Stig (Ú)
09.10.2021 12.45 Ítróttarhøllin á Skála E201 StÍF Søljan/VÍF
09.10.2021 14.00 Hoyvíkshøllin E202 H71 Kyndil a 30 44 0 2
09.10.2021 16.00 Høllin á Eiði E203 EB Tjaldur
09.10.2021 17.00 KÍ-Høllin E204 Stjørnan Kyndil b
10.10.2021 14.00 Høllin í Vági E205 VB Neistin 24 22 2 0
23.10.2021 11.00 Høllin við Streymin E206 EB Kyndil a
23.10.2021 14.00 Gundadalshøllin E207 Kyndil b VB
23.10.2021 16.00 Ítróttarhøllin á Skála E208 StÍF H71
23.10.2021 16.00 Høllin í Vestmanna E209 Søljan/VÍF Neistin
23.10.2021 16.00 Høllin í Runavík E210 Tjaldur Stjørnan
30.10.2021 13.30 Høllin á Hálsi E211 Neistin Kyndil b
30.10.2021 14.00 Høllin í Vági E212 VB Tjaldur
30.10.2021 16.00 KÍ-Høllin E214 Stjørnan Kyndil a
30.10.2021 16.00 Høllin í Vestmanna E213 Søljan/VÍF H71
30.10.2021 17.00 Høllin á Eiði E215 EB StÍF
06.11.2021 13.40 Gundadalshøllin E216 Kyndil a VB
06.11.2021 15.50 Hoyvíkshøllin E217 H71 EB
06.11.2021 16.00 KÍ-Høllin E219 Stjørnan StÍF
06.11.2021 17.30 Høllin á Giljanesi E218 Søljan/VÍF Kyndil b
07.11.2021 13.00 Høllin í Runavík E220 Tjaldur Neistin
13.11.2021 11.00 Høllin á Hálsi E221 Kyndil b Tjaldur
13.11.2021 13.00 Høllin í Vági E222 VB StÍF
13.11.2021 14.30 KÍ-Høllin E223 Stjørnan H71
13.11.2021 15.00 Gundadalshøllin E224 Neistin Kyndil a
13.11.2021 18.00 Høllin á Eiði E225 EB Søljan/VÍF
15.11.2021 18.00 Høllin á Giljanesi E226 Søljan/VÍF Tjaldur
16.11.2021 19.15 Høllin á Hálsi E227 Kyndil a Kyndil b
17.11.2021 16.00 Ítróttarhøllin á Skála E228 StÍF Neistin
17.11.2021 19.00 Høllin á Eiði E229 EB Stjørnan
20.11.2021 15.00 Høllin í Vági E230 VB EB
20.11.2021 15.20 Gundadalshøllin E231 Kyndil b StÍF
20.11.2021 16.00 KÍ-Høllin E232 Stjørnan Søljan/VÍF
20.11.2021 16.00 Høllin í Runavík E233 Tjaldur Kyndil a
20.11.2021 17.40 Gundadalshøllin E234 Neistin H71
27.11.2021 13.30 Hoyvíkshøllin E235 H71 VB
11.12.2021 15.00 Høllin í Vági E236 VB Stjørnan
11.12.2021 17.00 Høllin í Vestmanna E237 Søljan/VÍF Kyndil a
11.12.2021 17.00 Ítróttarhøllin á Skála E238 StÍF Tjaldur
11.12.2021 17.10 Høllin á Eiði E239 EB Neistin
11.12.2021 18.10 Hoyvíkshøllin E240 H71 Kyndil b
18.12.2021 14.00 Høllin í Vági E241 VB Søljan/VÍF
18.12.2021 15.00 Høllin á Hálsi E242 Neistin Stjørnan
18.12.2021 16.00 Høllin í Runavík E243 Tjaldur H71
18.12.2021 16.00 Høllin á Hálsi E244 Kyndil b EB
18.12.2021 17.10 Høllin á Hálsi E245 Kyndil a StÍF
08.01.2022 12.00 Gundadalshøllin E246 Kyndil a H71
08.01.2022 12.30 Høllin á Hálsi E247 Neistin VB
08.01.2022 15.00 Gundadalshøllin E248 Kyndil b Stjørnan
08.01.2022 16.00 Høllin í Runavík E249 Tjaldur EB
08.01.2022 17.10 Høllin á Giljanesi E250 Søljan/VÍF StÍF
22.01.2022 12.00 Høllin á Hálsi E251 Neistin Søljan/VÍF
22.01.2022 13.00 Høllin á Hálsi E252 Kyndil a EB
22.01.2022 14.00 Høllin í Vági E253 VB Kyndil b
22.01.2022 18.00 KÍ-Høllin E254 Stjørnan Tjaldur
22.01.2022 18.10 Hoyvíkshøllin E255 H71 StÍF
29.01.2022 13.30 Høllin í Runavík E256 Tjaldur VB
29.01.2022 14.40 Høllin á Hálsi E257 Kyndil b Neistin
29.01.2022 15.50 Hoyvíkshøllin E258 H71 Søljan/VÍF
29.01.2022 15.50 Høllin á Hálsi E259 Kyndil a Stjørnan
29.01.2022 16.00 Ítróttarhøllin á Skála E260 StÍF EB
12.02.2022 13.00 Høllin í Vági E261 VB Kyndil a
12.02.2022 15.00 Ítróttarhøllin á Skála E262 StÍF Stjørnan
12.02.2022 17.10 Høllin á Eiði E263 EB H71
12.02.2022 18.00 Gundadalshøllin E264 Kyndil b Søljan/VÍF
12.02.2022 18.00 Gundadalshøllin E265 Neistin Tjaldur
26.02.2022 13.30 Ítróttarhøllin á Skála E266 StÍF VB
26.02.2022 16.00 Gundadalshøllin E267 Kyndil a Neistin
26.02.2022 16.00 Høllin í Runavík E268 Tjaldur Kyndil b
26.02.2022 16.40 Høllin í Vestmanna E269 Søljan/VÍF EB
26.02.2022 17.00 Hoyvíkshøllin E270 H71 Stjørnan
05.03.2022 11.00 KÍ-Høllin E271 Stjørnan EB
05.03.2022 13.00 Høllin í Vági E272 VB H71
05.03.2022 15.00 Høllin á Hálsi E273 Neistin StÍF
05.03.2022 18.30 Høllin á Hálsi E274 Kyndil b Kyndil a
06.03.2022 13.00 Høllin í Runavík E275 Tjaldur Søljan/VÍF
12.03.2022 13.00 Høllin á Eiði E276 EB VB
12.03.2022 17.00 Ítróttarhøllin á Skála E278 StÍF Kyndil b
12.03.2022 17.00 Høllin á Hálsi E279 Kyndil a Tjaldur
12.03.2022 17.00 Høllin á Giljanesi E277 Søljan/VÍF Stjørnan
12.03.2022 18.00 Hoyvíkshøllin E280 H71 Neistin
19.03.2022 13.30 KÍ-Høllin E281 Stjørnan VB
19.03.2022 14.40 Høllin á Hálsi E282 Kyndil a Søljan/VÍF
19.03.2022 15.50 Høllin á Hálsi E283 Kyndil b H71
19.03.2022 16.00 Høllin í Runavík E284 Tjaldur StÍF
19.03.2022 17.00 Høllin á Hálsi E285 Neistin EB
26.03.2022 11.00 KÍ-Høllin E286 Stjørnan Neistin
26.03.2022 13.30 Høllin í Vestmanna E287 Søljan/VÍF VB
26.03.2022 14.00 Ítróttarhøllin á Skála E288 StÍF Kyndil a
26.03.2022 16.00 Høllin á Eiði E289 EB Kyndil b
26.03.2022 18.10 Hoyvíkshøllin E290 H71 Tjaldur

Støðan
Nummar Lið Dystir V.m. T.m. Munur Stig
1 Kyndil a 1 44 30 14 2
2 VB 1 24 22 2 2
3 StÍF 0 0 0 0 0
4 Søljan/VÍF 0 0 0 0 0
5 Stjørnan 0 0 0 0 0
6 EB 0 0 0 0 0
7 Kyndil b 0 0 0 0 0
8 Tjaldur 0 0 0 0 0
9 Neistin 1 22 24 -2 0
10 H71 1 30 44 -14 0