Úrslitatænstan hsf
Framsíða - Deildir og støður - Ítróttarhallir - Komandi dystir

Gentur 14 B
Dagur Høll Dystur Heimalið Útilið Mál (H) Mál (Ú) Stig (H) Stig (Ú)
05.10.2019 12.40 Hoyvíkshøllin E402 H71 b ÍA 31 8 2 0
05.10.2019 13.30 Ítróttarhøllin á Skála E401 StÍF b H71 c
06.10.2019 13.00 KÍ-Høllin E404 Stjørnan b Neistin b 2 27 0 2
09.10.2019 20.00 Høllin á Giljanesi E403 Søljan Kyndil b 20 4 2 0
12.10.2019 12.00 Høllin á Argjahamri E406 ÍA Neistin b 6 21 0 2
12.10.2019 16.00 Ítróttarhøllin á Skála E405 StÍF b Stjørnan b
19.10.2019 15.00 Hoyvíkshøllin E407 H71 c Kyndil b
19.10.2019 16.00 Hoyvíkshøllin E408 H71 b Søljan
02.11.2019 15.00 Høllin á Giljanesi E409 Søljan H71 c
02.11.2019 17.00 KÍ-Høllin E410 Stjørnan b H71 b
03.11.2019 13.00 Høllin á Hálsi 2 E412 Neistin b StÍF b
03.11.2019 13.00 Gundadalshøllin E411 Kyndil b ÍA
09.11.2019 17.00 Gundadalshøllin E413 StÍF b H71 b
16.11.2019 10.50 Gundadalshøllin E414 Kyndil b Stjørnan b
16.11.2019 14.20 Gundadalshøllin E415 Neistin b H71 c
16.11.2019 16.00 Gundadalshøllin E416 ÍA Søljan
30.11.2019 12.20 Gundadalshøllin E417 Neistin b Kyndil b
30.11.2019 13.00 Høllin á Giljanesi E418 Søljan StÍF b
30.11.2019 16.00 Hoyvíkshøllin E419 H71 c H71 b
01.12.2019 13.50 KÍ-Høllin E420 Stjørnan b ÍA
14.12.2019 14.20 Ítróttarhøllin á Skála E421 StÍF b Kyndil b
14.12.2019 16.00 Hoyvíkshøllin E423 H71 b Neistin b
14.12.2019 16.00 Høllin á Giljanesi E422 Søljan Stjørnan b
14.12.2019 17.00 Høllin á Argjahamri E424 ÍA H71 c
21.12.2019 10.00 Hoyvíkshøllin E425 H71 c Stjørnan b
21.12.2019 12.30 Gundadalshøllin E426 Kyndil b H71 b
21.12.2019 14.10 Gundadalshøllin E427 Neistin b Søljan
21.12.2019 16.00 Høllin á Argjahamri E428 ÍA StÍF b
04.01.2020 13.40 Hoyvíkshøllin E429 H71 c StÍF b
04.01.2020 15.00 Gundadalshøllin E430 Kyndil b Søljan
04.01.2020 15.50 Gundadalshøllin E431 Neistin b Stjørnan b
04.01.2020 16.00 Høllin á Argjahamri E432 ÍA H71 b
25.01.2020 15.00 Gundadalshøllin E433 Neistin b ÍA
25.01.2020 15.50 Gundadalshøllin E434 Kyndil b H71 c
25.01.2020 17.00 KÍ-Høllin E436 Stjørnan b StÍF b
25.01.2020 17.00 Høllin á Giljanesi E435 Søljan H71 b
08.02.2020 11.30 Hoyvíkshøllin E437 H71 c Søljan
08.02.2020 12.40 Hoyvíkshøllin E438 H71 b Stjørnan b
08.02.2020 16.00 Høllin á Argjahamri E440 ÍA Kyndil b
08.02.2020 16.00 Ítróttarhøllin á Skála E439 StÍF b Neistin b
15.02.2020 10.00 Høllin á Giljanesi E441 Søljan ÍA
22.02.2020 11.00 Hoyvíkshøllin E442 H71 c Neistin b
22.02.2020 11.50 Hoyvíkshøllin E443 H71 b StÍF b
22.02.2020 17.00 KÍ-Høllin E444 Stjørnan b Kyndil b
29.02.2020 15.10 Gundadalshøllin E445 Kyndil b Neistin b
29.02.2020 15.20 Hoyvíkshøllin E446 H71 b H71 c
29.02.2020 16.00 Høllin á Argjahamri E448 ÍA Stjørnan b
29.02.2020 16.00 Ítróttarhøllin á Skála E447 StÍF b Søljan
14.03.2020 11.30 Gundadalshøllin E449 Neistin b H71 b
14.03.2020 12.40 Gundadalshøllin E450 Kyndil b StÍF b
14.03.2020 13.30 Hoyvíkshøllin E451 H71 c ÍA
14.03.2020 17.00 KÍ-Høllin E452 Stjørnan b Søljan
28.03.2020 13.30 Hoyvíkshøllin E453 H71 b Kyndil b
28.03.2020 15.00 KÍ-Høllin E454 Stjørnan b H71 c
28.03.2020 17.00 Høllin á Giljanesi E455 Søljan Neistin b
28.03.2020 17.00 Ítróttarhøllin á Skála E456 StÍF b ÍA

Støðan
Nummar Lið Dystir V.m. T.m. Munur Stig
1 Neistin b 2 48 8 40 4
2 H71 b 1 31 8 23 2
3 Søljan 1 20 4 16 2
4 StÍF b 0 0 0 0 0
5 H71 c 0 0 0 0 0
6 Kyndil b 1 4 20 -16 0
7 Stjørnan b 1 2 27 -25 0
8 ÍA 2 14 52 -38 0