Úrslitatænstan hsf
Framsíða - Deildir og støður - Ítróttarhallir - Komandi dystir

Gentur 14 B
Dagur Høll Dystur Heimalið Útilið Mál (H) Mál (Ú) Stig (H) Stig (Ú)
05.10.2019 12.40 Hoyvíkshøllin E402 H71 b ÍA 31 8 2 0
05.10.2019 13.30 Ítróttarhøllin á Skála E401 StÍF b H71 c
06.10.2019 13.00 KÍ-Høllin E404 Stjørnan b Neistin b 2 27 0 2
09.10.2019 20.00 Høllin á Giljanesi E403 Søljan Kyndil b 20 4 2 0
12.10.2019 12.00 Høllin á Argjahamri E406 ÍA Neistin b 6 21 0 2
19.10.2019 16.00 Hoyvíkshøllin E408 H71 b Søljan 19 15 2 0
19.10.2019 18.00 Hoyvíkshøllin E407 H71 c Kyndil b
27.10.2019 15.45 Ítróttarhøllin á Skála E405 StÍF b Stjørnan b 22 9 2 0
02.11.2019 15.00 Høllin á Giljanesi E409 Søljan H71 c 6 11 0 2
02.11.2019 17.00 KÍ-Høllin E410 Stjørnan b H71 b 17 26 0 2
03.11.2019 13.00 Høllin á Hálsi 2 E412 Neistin b StÍF b 16 16 1 1
03.11.2019 13.00 Gundadalshøllin E411 Kyndil b ÍA 27 11 2 0
09.11.2019 17.00 Ítróttarhøllin á Skála E413 StÍF b H71 b 19 18 2 0
16.11.2019 10.50 Gundadalshøllin E414 Kyndil b Stjørnan b 14 18 0 2
16.11.2019 14.20 Gundadalshøllin E415 Neistin b H71 c 9 28 0 2
16.11.2019 16.00 Høllin á Argjahamri E416 ÍA Søljan 6 29 0 2
30.11.2019 13.00 Høllin á Giljanesi E418 Søljan StÍF b
30.11.2019 16.00 Hoyvíkshøllin E419 H71 c H71 b
30.11.2019 16.30 Gundadalshøllin E417 Neistin b Kyndil b
01.12.2019 13.50 KÍ-Høllin E420 Stjørnan b ÍA
14.12.2019 14.20 Ítróttarhøllin á Skála E421 StÍF b Kyndil b
14.12.2019 16.00 Hoyvíkshøllin E423 H71 b Neistin b
14.12.2019 16.00 Høllin á Giljanesi E422 Søljan Stjørnan b
14.12.2019 17.00 Høllin á Argjahamri E424 ÍA H71 c
21.12.2019 10.00 Hoyvíkshøllin E425 H71 c Stjørnan b
21.12.2019 12.30 Gundadalshøllin E426 Kyndil b H71 b
21.12.2019 14.10 Gundadalshøllin E427 Neistin b Søljan
21.12.2019 16.00 Høllin á Argjahamri E428 ÍA StÍF b
04.01.2020 13.30 Hoyvíkshøllin E429 H71 c StÍF b
04.01.2020 16.00 Høllin á Argjahamri E432 ÍA H71 b
04.01.2020 16.40 Høllin á Hálsi E430 Kyndil b Søljan
04.01.2020 16.50 Høllin á Hálsi 2 E431 Neistin b Stjørnan b
25.01.2020 15.00 Gundadalshøllin E433 Neistin b ÍA
25.01.2020 15.50 Gundadalshøllin E434 Kyndil b H71 c
25.01.2020 17.00 Høllin á Giljanesi E435 Søljan H71 b
25.01.2020 17.00 KÍ-Høllin E436 Stjørnan b StÍF b
08.02.2020 15.00 Ítróttarhøllin á Skála E439 StÍF b Neistin b
08.02.2020 16.00 Høllin á Argjahamri E440 ÍA Kyndil b
08.02.2020 17.10 Hoyvíkshøllin E437 H71 c Søljan
08.02.2020 18.00 Hoyvíkshøllin E438 H71 b Stjørnan b
15.02.2020 10.00 Høllin á Giljanesi E441 Søljan ÍA
22.02.2020 11.00 Hoyvíkshøllin E442 H71 c Neistin b
22.02.2020 11.50 Hoyvíkshøllin E443 H71 b StÍF b
22.02.2020 16.00 KÍ-Høllin E444 Stjørnan b Kyndil b
29.02.2020 14.00 Høllin á Argjahamri E448 ÍA Stjørnan b
29.02.2020 17.50 Gundadalshøllin E445 Kyndil b Neistin b
29.02.2020 17.50 Hoyvíkshøllin E446 H71 b H71 c
29.02.2020 18.00 Ítróttarhøllin á Skála E447 StÍF b Søljan
14.03.2020 11.30 Gundadalshøllin E449 Neistin b H71 b
14.03.2020 12.40 Gundadalshøllin E450 Kyndil b StÍF b
14.03.2020 14.40 Hoyvíkshøllin E451 H71 c ÍA
14.03.2020 17.00 KÍ-Høllin E452 Stjørnan b Søljan
28.03.2020 13.30 Hoyvíkshøllin E453 H71 b Kyndil b
28.03.2020 15.00 KÍ-Høllin E454 Stjørnan b H71 c
28.03.2020 17.00 Høllin á Giljanesi E455 Søljan Neistin b
28.03.2020 17.00 Ítróttarhøllin á Skála E456 StÍF b ÍA

Støðan
Nummar Lið Dystir V.m. T.m. Munur Stig
1 H71 b 4 94 59 35 6
2 Neistin b 4 73 52 21 5
3 StÍF b 3 57 43 14 5
4 Søljan 4 70 40 30 4
5 H71 c 2 39 15 24 4
6 Kyndil b 3 45 49 -4 2
7 Stjørnan b 4 46 89 -43 2
8 ÍA 4 31 108 -77 0