Úrslitatænstan hsf
Framsíða - Deildir og støður - Ítróttarhallir - Komandi dystir

Dreingir 14 C
Dagur Høll Dystur Heimalið Útilið Mál (H) Mál (Ú) Stig (H) Stig (Ú)
09.10.2021 10.30 Høllin í Runavík B601 Tjaldur H71 c 26 18 2 0
09.10.2021 15.00 Høllin í Vestmanna B602 VÍF b Neistin c
09.10.2021 16.00 Høllin á Argjahamri B603 ÍA b Kyndil c
23.10.2021 10.00 Gundadalshøllin B604 Kyndil c VÍF b
23.10.2021 11.00 Gundadalshøllin B605 Neistin c Tjaldur
23.10.2021 15.00 Hoyvíkshøllin B606 H71 c StÍF b
26.10.2021 17.00 Gundadalshøllin B607 Kyndil c Neistin c
27.10.2021 16.30 Høllin í Vestmanna B608 VÍF b StÍF b
27.10.2021 18.00 Høllin á Argjahamri B609 ÍA b H71 c
30.10.2021 12.30 Høllin á Hálsi B610 Neistin c ÍA b
30.10.2021 13.00 Høllin í Vestmanna B611 VÍF b H71 c
30.10.2021 15.00 Ítróttarhøllin á Skála B612 StÍF b Tjaldur
10.11.2021 17.00 Høllin á Hálsi 2 B613 Neistin c H71 c
13.11.2021 15.00 Ítróttarhøllin á Skála B614 StÍF b ÍA b
13.11.2021 15.10 Hoyvíkshøllin B615 H71 c Kyndil c
13.11.2021 16.00 Høllin í Runavík B616 Tjaldur VÍF b
16.11.2021 17.10 Gundadalshøllin B617 Kyndil c StÍF b
17.11.2021 18.00 Høllin á Argjahamri B618 ÍA b Tjaldur
24.11.2021 17.30 Høllin í Vestmanna B619 VÍF b ÍA b
24.11.2021 18.00 Høllin í Runavík B620 Tjaldur Kyndil c
24.11.2021 19.00 Ítróttarhøllin á Skála B621 StÍF b Neistin c
27.11.2021 15.00 Gundadalshøllin B622 Neistin c VÍF b
27.11.2021 15.50 Hoyvíkshøllin B623 H71 c Tjaldur
27.11.2021 18.00 Gundadalshøllin B624 Kyndil c ÍA b
11.12.2021 16.00 Høllin í Vestmanna B625 VÍF b Kyndil c
11.12.2021 16.00 Ítróttarhøllin á Skála B627 StÍF b H71 c
11.12.2021 16.00 Høllin í Runavík B626 Tjaldur Neistin c
18.12.2021 10.00 Hoyvíkshøllin B628 H71 c ÍA b
18.12.2021 11.00 Ítróttarhøllin á Skála B629 StÍF b VÍF b
18.12.2021 12.00 Høllin á Hálsi B630 Neistin c Kyndil c
08.01.2022 14.00 Høllin á Argjahamri B631 ÍA b Neistin c
08.01.2022 14.00 Hoyvíkshøllin B632 H71 c VÍF b
08.01.2022 15.00 Høllin í Runavík B633 Tjaldur StÍF b
22.01.2022 14.00 Ítróttarhøllin á Skála B634 StÍF b Kyndil c
22.01.2022 15.00 Hoyvíkshøllin B635 H71 c Neistin c
22.01.2022 16.00 Høllin í Runavík B636 Tjaldur ÍA b
02.02.2022 16.30 Høllin í Vestmanna B637 VÍF b Tjaldur
05.02.2022 11.00 Høllin á Hálsi B638 Neistin c StÍF b
05.02.2022 14.40 Høllin á Argjahamri B639 ÍA b VÍF b
05.02.2022 16.00 Høllin í Runavík B640 Tjaldur Kyndil c
08.02.2022 17.10 Gundadalshøllin B641 Kyndil c H71 c
09.02.2022 18.00 Høllin á Argjahamri B642 ÍA b StÍF b
12.02.2022 14.00 Høllin á Argjahamri B643 ÍA b Kyndil c
12.02.2022 16.00 Høllin í Vestmanna B645 VÍF b Neistin c
12.02.2022 16.00 Høllin í Runavík B644 Tjaldur H71 c
21.02.2022 16.30 Hoyvíkshøllin B646 H71 c StÍF b
22.02.2022 17.00 Gundadalshøllin B647 Kyndil c VÍF b
23.02.2022 17.00 Høllin á Hálsi 2 B648 Neistin c Tjaldur
26.02.2022 14.00 Gundadalshøllin B649 Kyndil c Neistin c
26.02.2022 14.30 Høllin í Vestmanna B650 VÍF b StÍF b
26.02.2022 15.00 Høllin á Argjahamri B651 ÍA b H71 c
05.03.2022 12.00 Høllin á Hálsi B652 Neistin c ÍA b
05.03.2022 16.00 Ítróttarhøllin á Skála B653 StÍF b Tjaldur
06.03.2022 14.30 Hoyvíkshøllin B654 H71 c VÍF b
12.03.2022 14.00 Høllin á Hálsi B655 Neistin c H71 c
12.03.2022 15.00 Høllin á Argjahamri B656 ÍA b Tjaldur
12.03.2022 16.00 Høllin á Hálsi B657 Kyndil c StÍF b
19.03.2022 12.40 Hoyvíkshøllin B658 H71 c Kyndil c
19.03.2022 14.00 Høllin í Runavík B659 Tjaldur VÍF b
19.03.2022 16.00 Ítróttarhøllin á Skála B660 StÍF b ÍA b
26.03.2022 15.10 Ítróttarhøllin á Skála B661 StÍF b Neistin c
26.03.2022 16.00 Høllin á Hálsi B662 Kyndil c Tjaldur
26.03.2022 16.00 Høllin í Vestmanna B663 VÍF b ÍA b

Støðan
Nummar Lið Dystir V.m. T.m. Munur Stig
1 Tjaldur 1 26 18 8 2
2 ÍA b 0 0 0 0 0
3 VÍF b 0 0 0 0 0
4 Neistin c 0 0 0 0 0
5 Kyndil c 0 0 0 0 0
6 Team Klaksvík b 0 0 0 0 0
7 StÍF b 0 0 0 0 0
8 H71 c 1 18 26 -8 0