Úrslitatænstan hsf
Framsíða - Deildir og støður - Ítróttarhallir - Komandi dystir

Dreingir 14 B
Dagur Høll Dystur Heimalið Útilið Mál (H) Mál (Ú) Stig (H) Stig (Ú)
30.09.2017 10.00 Hoyvíkshøllin B501 H71 c Team Klaksvík b 26 3 2 0
30.09.2017 15.00 Høllin á Argjahamri B503 Kyndil/ÍA b SÍF
30.09.2017 16.00 Høllin á Eiði B504 EB VÍF b
30.09.2017 16.00 Gundadalshøllin B502 Neistin b KÍF
21.10.2017 10.00 Ítróttarhøllin í Kollafirði B509 KÍF VÍF b 10 14 0 2
21.10.2017 10.00 Hoyvíkshøllin B506 H71 c Tjaldur b
21.10.2017 15.00 Høllin á Eiði B507 EB SÍF 8 21 0 2
22.10.2017 18.00 KÍ-Høllin B508 Team Klaksvík b Neistin b 16 20 0 2
25.10.2017 17.00 Høllin á Hálsi B511 Neistin b Tjaldur b
25.10.2017 18.00 Høllin í Vestmanna B512 VÍF b SÍF 14 16 0 2
25.10.2017 18.30 Høllin á Argjahamri B513 Kyndil/ÍA b H71 c 10 17 0 2
26.10.2017 17.30 Ítróttarhøllin í Kollafirði B514 KÍF Team Klaksvík b 24 10 2 0
04.11.2017 16.00 Høllin á Eiði B518 EB H71 c 9 24 0 2
04.11.2017 17.00 Ítróttarhøllin í Kollafirði B519 KÍF Tjaldur b 20 10 2 0
04.11.2017 17.10 Klaksvíkar Badmintonhøll B516 Team Klaksvík b VÍF b 12 23 0 2
04.11.2017 18.00 Høllin á Argjahamri B520 Kyndil/ÍA b Neistin b 22 15 2 0
09.11.2017 17.30 Ítróttarhøllin í Kollafirði B521 KÍF Kyndil/ÍA b 19 11 2 0
11.11.2017 13.00 Høllin á Eiði B524 EB Neistin b 6 20 0 2
11.11.2017 15.00 Høllin í Runavík B523 Tjaldur b Team Klaksvík b
11.11.2017 17.00 Høllin á Giljanesi B525 SÍF H71 c 21 16 2 0
25.11.2017 11.00 Klaksvíkar Badmintonhøll B526 Team Klaksvík b Kyndil/ÍA b
25.11.2017 15.00 Høllin á Eiði B528 EB KÍF
25.11.2017 16.00 Gundadalshøllin B529 Neistin b SÍF
25.11.2017 16.00 Høllin í Vestmanna B530 VÍF b Tjaldur b
29.11.2017 17.00 Høllin í Runavík B531 Tjaldur b Kyndil/ÍA b
29.11.2017 18.00 Høllin í Vestmanna B534 VÍF b H71 c
29.11.2017 18.00 Klaksvíkar Badmintonhøll B533 Team Klaksvík b EB
29.11.2017 19.00 Høllin á Giljanesi B535 SÍF KÍF
16.12.2017 10.00 Høllin á Hálsi B536 Neistin b H71 c
16.12.2017 15.00 Høllin á Eiði B537 EB Tjaldur b
16.12.2017 16.00 Høllin á Argjahamri B538 Kyndil/ÍA b VÍF b
16.12.2017 16.00 Høllin á Giljanesi B539 SÍF Team Klaksvík b
06.01.2018 10.00 Hoyvíkshøllin B541 H71 c KÍF
06.01.2018 13.50 Høllin í Vestmanna B542 VÍF b Neistin b
06.01.2018 16.00 Høllin á Giljanesi B545 SÍF Tjaldur b
06.01.2018 16.00 Høllin á Argjahamri B544 Kyndil/ÍA b EB
20.01.2018 16.00 Høllin í Vestmanna B547 VÍF b EB
20.01.2018 16.00 Høllin á Giljanesi B548 SÍF Kyndil/ÍA b
20.01.2018 17.00 Ítróttarhøllin í Kollafirði B549 KÍF Neistin b
21.01.2018 18.00 Klaksvíkar Badmintonhøll B550 Team Klaksvík b H71 c
27.01.2018 11.40 Høllin í Runavík B551 Tjaldur b H71 c
27.01.2018 12.50 Gundadalshøllin B552 Neistin b Team Klaksvík b
27.01.2018 16.00 Høllin á Giljanesi B554 SÍF EB
27.01.2018 16.30 Høllin í Vestmanna B555 VÍF b KÍF
31.01.2018 15.30 Hoyvíkshøllin B556 H71 c Kyndil/ÍA b
31.01.2018 18.00 Klaksvíkar Badmintonhøll B557 Team Klaksvík b KÍF
31.01.2018 19.00 Høllin í Runavík B558 Tjaldur b Neistin b
31.01.2018 19.00 Høllin á Giljanesi B560 SÍF VÍF b
10.02.2018 10.50 Høllin í Runavík B561 Tjaldur b KÍF
10.02.2018 14.00 Høllin í Vestmanna B562 VÍF b Team Klaksvík b
10.02.2018 16.00 Gundadalshøllin B563 Neistin b Kyndil/ÍA b
10.02.2018 17.00 Hoyvíkshøllin B565 H71 c EB
24.02.2018 10.00 Hoyvíkshøllin B566 H71 c SÍF
24.02.2018 13.00 Klaksvíkar Badmintonhøll B567 Team Klaksvík b Tjaldur b
24.02.2018 15.00 Høllin á Argjahamri B568 Kyndil/ÍA b KÍF
24.02.2018 17.10 Gundadalshøllin B570 Neistin b EB
10.03.2018 16.00 Høllin á Giljanesi B573 SÍF Neistin b
10.03.2018 16.00 Høllin á Argjahamri B572 Kyndil/ÍA b Team Klaksvík b
10.03.2018 17.00 Ítróttarhøllin í Kollafirði B574 KÍF EB
10.03.2018 17.30 Høllin í Runavík B575 Tjaldur b VÍF b
17.03.2018 12.50 Hoyvíkshøllin B576 H71 c VÍF b
17.03.2018 15.00 Høllin á Argjahamri B578 Kyndil/ÍA b Tjaldur b
17.03.2018 16.00 Høllin á Eiði B579 EB Team Klaksvík b
17.03.2018 17.00 Ítróttarhøllin í Kollafirði B580 KÍF SÍF
24.03.2018 10.00 Høllin í Vestmanna B581 VÍF b Kyndil/ÍA b
24.03.2018 12.00 Klaksvíkar Badmintonhøll B582 Team Klaksvík b SÍF
24.03.2018 12.30 Hoyvíkshøllin B583 H71 c Neistin b
24.03.2018 17.00 Høllin í Runavík B585 Tjaldur b EB
07.04.2018 10.00 Gundadalshøllin B586 Neistin b VÍF b
07.04.2018 12.00 Høllin í Runavík B587 Tjaldur b SÍF
07.04.2018 14.00 Høllin á Eiði B588 EB Kyndil/ÍA b
07.04.2018 17.00 Ítróttarhøllin í Kollafirði B590 KÍF H71 c
01.05.2018 00.00 Gundadalshøllin B505 Neistin c Neistin c
01.05.2018 00.00 Gundadalshøllin B515 Neistin c Neistin c
01.05.2018 00.00 Gundadalshøllin B522 Neistin c Neistin c
01.05.2018 00.00 Gundadalshøllin B532 Neistin c Neistin c
01.05.2018 00.00 Gundadalshøllin B543 Neistin c Neistin c
01.05.2018 00.00 Gundadalshøllin B553 Neistin c Neistin c
01.05.2018 00.00 Gundadalshøllin B564 Neistin c Neistin c
01.05.2018 00.00 Gundadalshøllin B571 Neistin c Neistin c
01.05.2018 00.00 Gundadalshøllin B584 Neistin c Neistin c
01.05.2018 00.00 Gundadalshøllin B510 Neistin c Neistin c
01.05.2018 00.00 Gundadalshøllin B517 Neistin c Neistin c
01.05.2018 00.00 Gundadalshøllin B527 Neistin c Neistin c
01.05.2018 00.00 Gundadalshøllin B540 Neistin c Neistin c
01.05.2018 00.00 Gundadalshøllin B546 Neistin c Neistin c
01.05.2018 00.00 Gundadalshøllin B559 Neistin c Neistin c
01.05.2018 00.00 Gundadalshøllin B569 Neistin c Neistin c
01.05.2018 00.00 Gundadalshøllin B577 Neistin c Neistin c
01.05.2018 00.00 Gundadalshøllin B589 Neistin c Neistin c

Støðan
Nummar Lið Dystir V.m. T.m. Munur Stig
1 H71 c 4 83 43 40 6
2 KÍF 4 73 45 28 6
3 SÍF 3 58 38 20 6
4 VÍF b 3 51 38 13 4
5 Neistin b 3 55 44 11 4
6 Kyndil/ÍA b 3 43 51 -8 2
7 Neistin c 0 0 0 0 0
8 Tjaldur b 1 10 20 -10 0
9 EB 3 23 65 -42 0
10 Team Klaksvík b 4 41 93 -52 0