Úrslitatænstan hsf
Framsíða - Deildir og støður - Ítróttarhallir - Komandi dystir

Dreingir 14 B
Dagur Høll Dystur Heimalið Útilið Mál (H) Mál (Ú) Stig (H) Stig (Ú)
10.10.2018 20.10 Hřllin á Giljanesi B504 SÍF EB 20 11 2 0
13.10.2018 13.50 Hřllin á Hálsi B505 Neistin b SÍF 13 28 0 2
13.10.2018 15.00 Hřllin í Runavík B507 Tjaldur b Team Klaksvík a 7 16 0 2
28.10.2018 13.50 Hřllin í Vestmanna B509 VÍF b Tjaldur b 10 0 2 0
28.10.2018 15.00 Hřllin á Giljanesi B520 SÍF Team Klaksvík a 13 12 2 0
03.11.2018 14.00 Hřllin á Hálsi B511 Neistin b EB 12 15 0 2
10.11.2018 15.00 Hřllin á Eiđi B514 EB VÍF b 13 30 0 2
10.11.2018 17.10 Gundadalshřllin B516 Kyndil Team Klaksvík a 8 21 0 2
10.11.2018 18.00 Hřllin í Runavík B513 Tjaldur b SÍF 13 19 0 2
14.11.2018 17.00 Hřllin í Vestmanna B502 VÍF b Neistin b 29 6 2 0
24.11.2018 14.00 Hřllin í Vestmanna B551 VÍF b EB 24 16 2 0
25.11.2018 17.10 Gundadalshřllin B521 Kyndil SÍF 9 22 0 2
08.12.2018 15.10 Hřllin á Hálsi B527 Neistin b Team Klaksvík a 9 16 0 2
08.12.2018 16.00 Hřllin á Eiđi B528 EB Kyndil 17 7 2 0
15.12.2018 11.00 Hřllin á Hálsi B529 Kyndil Neistin b 11 8 2 0
15.12.2018 14.20 Hřllin í Vestmanna B532 VÍF b Team Klaksvík a 0 10 0 2
15.12.2018 15.20 Hřllin á Eiđi B519 EB Tjaldur b 27 19 2 0
19.01.2019 14.40 Gundadalshřllin B533 Kyndil Tjaldur b 11 8 2 0
19.01.2019 15.30 Hřllin á Eiđi B535 EB Team Klaksvík a 14 13 2 0
20.01.2019 13.45 Hřllin á Giljanesi B536 SÍF VÍF b 15 20 0 2
26.01.2019 14.30 Hřllin á Eiđi B537 EB SÍF 18 19 0 2
26.01.2019 15.50 Gundadalshřllin B539 Neistin b VÍF b 14 19 0 2
26.01.2019 17.30 Klaksvíkar Badmintonhřll B550 Team Klaksvík a Kyndil 20 13 2 0
02.02.2019 15.00 Klaksvíkar Badmintonhřll B542 Team Klaksvík a Tjaldur b 17 15 2 0
02.02.2019 17.40 Hřllin í Vestmanna B518 VÍF b Kyndil 30 15 2 0
12.02.2019 19.00 Hřllin á Giljanesi B544 SÍF Neistin b 20 10 2 0
15.02.2019 18.00 Hřllin á Eiđi B548 EB Neistin b 14 8 2 0
16.02.2019 15.00 Hřllin í Runavík B545 Tjaldur b VÍF b 0 10 0 2
09.03.2019 14.00 Hřllin í Runavík B555 Tjaldur b EB 13 22 0 2
09.03.2019 16.30 Klaksvíkar Badmintonhřll B556 Team Klaksvík a SÍF 11 12 0 2
14.03.2019 15.45 Hřllin á Hálsi B553 Kyndil VÍF b 11 31 0 2
16.03.2019 12.40 Gundadalshřllin B557 Neistin b Tjaldur b 7 22 0 2
20.03.2019 20.00 Hřllin á Giljanesi B560 SÍF Kyndil 22 17 2 0
23.03.2019 10.50 Hřllin á Hálsi 2 B561 Kyndil EB 19 24 0 2
23.03.2019 14.00 Klaksvíkar Badmintonhřll B562 Team Klaksvík a Neistin b 18 7 2 0
23.03.2019 16.00 Hřllin á Giljanesi B552 SÍF Tjaldur b 19 17 2 0
25.03.2019 20.00 Hřllin í Runavík B523 Tjaldur b Neistin b 12 18 0 2
30.03.2019 14.00 Gundadalshřllin B565 Neistin b Kyndil 10 20 0 2
30.03.2019 17.00 Klaksvíkar Badmintonhřll B568 Team Klaksvík a VÍF b 10 0 2 0
06.04.2019 15.00 Hřllin í Runavík B571 Tjaldur b Kyndil 12 16 0 2
06.04.2019 16.00 Klaksvíkar Badmintonhřll B570 Team Klaksvík a EB 10 16 0 2
10.04.2019 18.00 Hřllin í Vestmanna B572 VÍF b SÍF 21 14 2 0
01.05.2019 00.00 Klaksvíkar Badmintonhřll B564 Team Klaksvík b Team Klaksvík b
01.05.2019 00.00 Ítróttarhřllin á Skála B512 StÍF b Kyndil
01.05.2019 00.00 Ítróttarhřllin á Skála B524 StÍF b StÍF b
01.05.2019 00.00 Ítróttarhřllin á Skála B530 StÍF b StÍF b
01.05.2019 00.00 Ítróttarhřllin á Skála B538 StÍF b StÍF b
01.05.2019 00.00 Ítróttarhřllin á Skála B547 StÍF b StÍF b
01.05.2019 00.00 Ítróttarhřllin á Skála B563 StÍF b StÍF b
01.05.2019 00.00 Ítróttarhřllin á Skála B569 StÍF b StÍF b
01.05.2019 00.00 Klaksvíkar Badmintonhřll B503 Team Klaksvík b Team Klaksvík b
01.05.2019 00.00 Klaksvíkar Badmintonhřll B510 Team Klaksvík b Team Klaksvík b
01.05.2019 00.00 Klaksvíkar Badmintonhřll B517 Team Klaksvík b Team Klaksvík b
01.05.2019 00.00 Klaksvíkar Badmintonhřll B525 Team Klaksvík b Team Klaksvík b
01.05.2019 00.00 Klaksvíkar Badmintonhřll B540 Team Klaksvík b Team Klaksvík b
01.05.2019 00.00 Klaksvíkar Badmintonhřll B546 Team Klaksvík b Team Klaksvík b
01.05.2019 00.00 Klaksvíkar Badmintonhřll B554 Team Klaksvík b Team Klaksvík b
01.05.2019 00.00 Klaksvíkar Badmintonhřll B559 Team Klaksvík b Team Klaksvík b
01.05.2019 00.00 Klaksvíkar Badmintonhřll B566 Team Klaksvík b Team Klaksvík b
01.05.2019 00.00 Ítróttarhřllin á Skála B508 StÍF b StÍF b
01.05.2019 00.00 Ítróttarhřllin á Skála B526 StÍF b StÍF b
01.05.2019 00.00 Ítróttarhřllin á Skála B534 StÍF b StÍF b
01.05.2019 00.00 Ítróttarhřllin á Skála B541 StÍF b StÍF b
01.05.2019 00.00 Ítróttarhřllin á Skála B558 StÍF b StÍF b
01.05.2019 00.00 Ítróttarhřllin á Skála B567 StÍF b StÍF b
01.05.2019 00.00 Ítróttarhřllin á Skála B501 StÍF b Tjaldur b
01.05.2019 00.00 Klaksvíkar Badmintonhřll B506 Team Klaksvík b Team Klaksvík b
01.05.2019 00.00 Klaksvíkar Badmintonhřll B515 Team Klaksvík b Team Klaksvík b
01.05.2019 00.00 Klaksvíkar Badmintonhřll B522 Team Klaksvík b Team Klaksvík b
01.05.2019 00.00 Klaksvíkar Badmintonhřll B531 Team Klaksvík b Team Klaksvík b
01.05.2019 00.00 Klaksvíkar Badmintonhřll B543 Team Klaksvík b Team Klaksvík b
01.05.2019 00.00 Klaksvíkar Badmintonhřll B549 Team Klaksvík b Team Klaksvík b

Střđan
Nummar Liđ Dystir V.m. T.m. Munur Stig
1 VÍF b 12 224 124 100 20
2 SÍF 12 223 172 51 20
3 Team Klaksvík a 12 174 114 60 16
4 EB 12 207 194 13 16
5 Kyndil 12 157 225 -68 8
6 Tjaldur b 12 138 192 -54 2
7 Neistin b 12 122 224 -102 2
8 StÍF b 0 0 0 0 0
9 Team Klaksvík b 0 0 0 0 0