Úrslitatænstan hsf
Framsíða - Deildir og støður - Ítróttarhallir - Komandi dystir

Dreingir 14 B
Dagur Høll Dystur Heimalið Útilið Mál (H) Mál (Ú) Stig (H) Stig (Ú)
05.10.2019 14.20 Hoyvíkshøllin B501 H71 c Neistin b 19 15 2 0
05.10.2019 16.00 Klaksvíkar Badmintonhøll B502 Team Klaksvík ÍA
06.10.2019 14.00 Høllin á Giljanesi B503 SÍF EB b
06.10.2019 15.00 Høllin í Vági B504 VB EB a
12.10.2019 13.00 Høllin á Argjahamri B506 ÍA VB 7 13 0 2
12.10.2019 17.00 Høllin á Eiði B505 EB b H71 c 16 25 0 2
13.10.2019 13.00 Gundadalshøllin B508 Neistin b Team Klaksvík
13.10.2019 13.00 Høllin á Eiði B507 EB a Kyndil b 23 10 2 0
23.10.2019 17.30 Klaksvíkar Badmintonhøll B509 Team Klaksvík Kyndil b
23.10.2019 20.00 Høllin á Giljanesi B510 SÍF ÍA
24.10.2019 19.50 Hoyvíkshøllin B512 H71 c EB a
30.10.2019 18.00 Høllin á Eiði B511 EB b Neistin b
02.11.2019 15.10 Høllin á Giljanesi B513 SÍF Neistin b
02.11.2019 16.00 Klaksvíkar Badmintonhøll B514 Team Klaksvík EB a
02.11.2019 17.00 Høllin á Argjahamri B515 ÍA H71 c
03.11.2019 13.45 Høllin í Vági B516 VB Kyndil b
16.11.2019 17.00 Hoyvíkshøllin B519 H71 c VB
16.11.2019 17.00 Høllin á Giljanesi B518 SÍF Kyndil b
16.11.2019 17.00 Høllin á Hálsi B517 Neistin b ÍA
20.11.2019 20.00 Høllin á Eiði B520 EB b EB a
30.11.2019 14.20 Gundadalshøllin B521 Kyndil b H71 c
30.11.2019 16.00 Høllin á Argjahamri B522 ÍA EB b
30.11.2019 16.00 Høllin á Eiði B523 EB a SÍF
01.12.2019 15.00 Høllin í Vági B524 VB Team Klaksvík
14.12.2019 10.00 Høllin á Hálsi B525 Neistin b Kyndil b
14.12.2019 13.00 Høllin á Eiði B526 EB b VB
14.12.2019 16.00 Høllin á Argjahamri B527 ÍA EB a
14.12.2019 17.00 Høllin á Giljanesi B528 SÍF Team Klaksvík
21.12.2019 11.00 Klaksvíkar Badmintonhøll B529 Team Klaksvík H71 c
21.12.2019 11.40 Gundadalshøllin B530 Kyndil b EB b
21.12.2019 16.10 Høllin á Eiði B531 EB a Neistin b
22.12.2019 15.00 Høllin í Vági B532 VB SÍF
04.01.2020 12.00 Klaksvíkar Badmintonhøll B533 Team Klaksvík EB b
04.01.2020 14.50 Hoyvíkshøllin B534 H71 c SÍF
04.01.2020 15.00 Høllin í Vági B535 VB Neistin b
04.01.2020 16.10 Høllin á Hálsi B536 Kyndil b ÍA
25.01.2020 13.00 Høllin á Eiði B537 EB a VB
25.01.2020 13.50 Høllin á Eiði B538 EB b SÍF
25.01.2020 14.10 Gundadalshøllin B539 Neistin b H71 c
25.01.2020 16.00 Høllin á Argjahamri B540 ÍA Team Klaksvík
08.02.2020 12.30 Høllin á Hálsi B541 Kyndil b EB a
08.02.2020 13.30 Hoyvíkshøllin B542 H71 c EB b
09.02.2020 13.00 Klaksvíkar Badmintonhøll B543 Team Klaksvík Neistin b
09.02.2020 14.00 Høllin í Vági B544 VB ÍA
15.02.2020 10.00 Gundadalshøllin B545 Kyndil b Team Klaksvík
15.02.2020 10.50 Gundadalshøllin B546 Neistin b EB b
19.02.2020 16.00 Høllin á Argjahamri B547 ÍA SÍF
19.02.2020 20.00 Høllin á Eiði B548 EB a H71 c
22.02.2020 13.00 Gundadalshøllin B549 Kyndil b VB
22.02.2020 13.50 Hoyvíkshøllin B550 H71 c ÍA
22.02.2020 14.40 Gundadalshøllin B551 Neistin b SÍF
22.02.2020 16.10 Høllin á Eiði B552 EB a Team Klaksvík
29.02.2020 10.00 Høllin á Hálsi B553 Kyndil b SÍF
29.02.2020 16.00 Høllin á Argjahamri B554 ÍA Neistin b
29.02.2020 16.10 Høllin á Eiði B555 EB a EB b
01.03.2020 14.00 Høllin í Vági B556 VB H71 c
03.03.2020 18.00 Gundadalshøllin B557 Kyndil b Neistin b
07.03.2020 10.30 Høllin á Giljanesi B558 SÍF EB a
07.03.2020 16.10 Hoyvíkshøllin B559 H71 c Kyndil b
07.03.2020 17.00 Høllin á Eiði B560 EB b ÍA
08.03.2020 14.00 Klaksvíkar Badmintonhøll B561 Team Klaksvík VB
14.03.2020 13.00 Klaksvíkar Badmintonhøll B562 Team Klaksvík SÍF
14.03.2020 16.10 Høllin á Eiði B563 EB a ÍA
15.03.2020 15.00 Høllin í Vági B564 VB EB b
28.03.2020 12.30 Høllin á Giljanesi B565 SÍF VB
28.03.2020 14.30 Gundadalshøllin B566 Neistin b EB a
28.03.2020 15.10 Hoyvíkshøllin B567 H71 c Team Klaksvík
28.03.2020 17.00 Høllin á Eiði B568 EB b Kyndil b
04.04.2020 13.40 Gundadalshøllin B573 Neistin b VB
04.04.2020 16.00 Høllin á Giljanesi B571 SÍF H71 c
04.04.2020 16.00 Høllin á Argjahamri B570 ÍA Kyndil b
04.04.2020 17.00 Høllin á Eiði B572 EB b Team Klaksvík

Støðan
Nummar Lið Dystir V.m. T.m. Munur Stig
1 H71 c 2 44 31 13 4
2 EB a 1 23 10 13 2
3 VB 1 13 7 6 2
4 SÍF 0 0 0 0 0
5 Team Klaksvík 0 0 0 0 0
6 Neistin b 1 15 19 -4 0
7 ÍA 1 7 13 -6 0
8 EB b 1 16 25 -9 0
9 Kyndil b 1 10 23 -13 0