Úrslitatænstan hsf
Framsíða - Deildir og støður - Ítróttarhallir - Komandi dystir

Dreingir 14 A
Dagur Høll Dystur Heimalið Útilið Mál (H) Mál (Ú) Stig (H) Stig (Ú)
02.10.2021 11.00 Høllin á Hálsi B401 Kyndil a ÍA a 31 26 2 0
06.10.2021 17.30 Høllin á Hálsi B402 Neistin a VÍF a 42 26 2 0
09.10.2021 16.00 Høllin í Vestmanna B404 VÍF a Team Klaksvík a 32 21 2 0
09.10.2021 17.10 Høllin á Eiði B406 EB H71 a 26 26 1 1
20.10.2021 18.00 KÍ-Høllin B403 Team Klaksvík a EB 25 19 2 0
23.10.2021 10.30 Høllin á Argjahamri B409 ÍA a VÍF a 26 30 0 2
23.10.2021 12.00 Gundadalshøllin B407 Neistin a H71 a 36 20 2 0
23.10.2021 17.10 Gundadalshøllin B408 Kyndil a EB 26 23 2 0
30.10.2021 15.00 Høllin í Vestmanna B410 VÍF a Kyndil a 29 22 2 0
30.10.2021 15.00 Høllin á Eiði B411 EB Neistin a 0 10 0 2
09.11.2021 16.40 Høllin í Vestmanna B414 VÍF a EB 34 25 2 0
09.11.2021 17.10 Gundadalshøllin B413 Kyndil a Team Klaksvík a 22 20 2 0
10.11.2021 18.00 Høllin á Argjahamri B415 ÍA a H71 a 21 31 0 2
13.11.2021 16.00 Klaksvíkar Badmintonhøll B418 Team Klaksvík a Neistin a 14 35 0 2
13.11.2021 16.00 Høllin á Eiði B416 EB ÍA a 27 36 0 2
13.11.2021 18.30 Hoyvíkshøllin B417 H71 a Kyndil a 29 21 2 0
22.11.2021 16.40 Hoyvíkshøllin B419 H71 a VÍF a 31 27 2 0
24.11.2021 17.00 Høllin á Hálsi 2 B420 Neistin a Kyndil a 35 15 2 0
27.11.2021 10.00 Høllin á Argjahamri B422 ÍA a Kyndil a 19 20 0 2
27.11.2021 16.00 Høllin á Eiði B423 EB Team Klaksvík a 16 22 0 2
28.11.2021 18.30 Høllin í Vestmanna B424 VÍF a Neistin a 22 37 0 2
11.12.2021 15.10 Høllin á Hálsi B425 Neistin a ÍA a 35 22 2 0
11.12.2021 17.30 Hoyvíkshøllin B427 H71 a EB 26 20 2 0
11.12.2021 18.00 Klaksvíkar Badmintonhøll B426 Team Klaksvík a VÍF a 23 24 0 2
18.12.2021 11.00 Høllin við Streymin B429 EB Kyndil a 23 27 0 2
18.12.2021 11.30 Hoyvíkshøllin B428 H71 a Neistin a 24 32 0 2
18.12.2021 15.00 Høllin í Vestmanna B430 VÍF a ÍA a 24 25 0 2
08.01.2022 14.30 Gundadalshøllin B431 Kyndil a VÍF a 27 33 0 2
08.01.2022 14.50 Høllin á Hálsi B432 Neistin a EB 43 24 2 0
08.01.2022 18.00 Hoyvíkshøllin B433 H71 a Team Klaksvík a 19 19 1 1
22.01.2022 16.00 Høllin í Vestmanna B436 VÍF a EB 36 17 2 0
22.01.2022 17.00 Klaksvíkar Badmintonhøll B434 Team Klaksvík a Kyndil a 26 22 2 0
02.02.2022 18.00 Høllin á Argjahamri B439 ÍA a EB 28 21 2 0
05.02.2022 12.00 Gundadalshøllin B442 Kyndil a Neistin a 19 29 0 2
05.02.2022 16.00 Høllin í Vestmanna B440 VÍF a H71 a 30 19 2 0
05.02.2022 16.00 Klaksvíkar Badmintonhøll B441 Team Klaksvík a ÍA a 22 18 2 0
12.02.2022 11.00 KÍ-Høllin B443 Team Klaksvík a EB 29 23 2 0
12.02.2022 14.00 Gundadalshøllin B445 Kyndil a ÍA a 24 28 0 2
12.02.2022 17.00 Gundadalshøllin B444 Neistin a VÍF a 10 0 2 0
23.02.2022 16.30 Høllin á Eiði B448 EB H71 a 21 31 0 2
23.02.2022 18.00 Høllin á Argjahamri B447 ÍA a Neistin a 23 26 0 2
26.02.2022 11.45 Gundadalshøllin B463 Neistin a H71 a 32 23 2 0
26.02.2022 14.00 Gundadalshøllin B461 Kyndil a EB 30 24 2 0
26.02.2022 16.00 Høllin á Argjahamri B462 ÍA a VÍF a 16 16 1 1
01.03.2022 17.10 Gundadalshøllin B437 Kyndil a H71 a 22 23 0 2
02.03.2022 18.30 Klaksvíkar Badmintonhøll B438 Neistin a Team Klaksvík a 29 24 2 0
05.03.2022 15.00 Høllin í Vestmanna B449 VÍF a Kyndil a 23 32 0 2
05.03.2022 16.00 Klaksvíkar Badmintonhøll B451 Team Klaksvík a H71 a 18 23 0 2
05.03.2022 16.30 Høllin á Eiði B450 EB Neistin a 21 36 0 2
07.03.2022 16.30 Hoyvíkshøllin B412 H71 a Team Klaksvík a 28 19 2 0
10.03.2022 17.30 Høllin á Argjahamri B405 ÍA a Neistin a 22 28 0 2
12.03.2022 15.00 Høllin við Streymin B454 EB VÍF a 22 27 0 2
12.03.2022 16.00 Høllin á Argjahamri B453 ÍA a H71 a 25 20 2 0
12.03.2022 17.20 Gundadalshøllin B452 Kyndil a Team Klaksvík a 20 26 0 2
16.03.2022 19.00 Klaksvíkar Badmintonhøll B421 Team Klaksvík a ÍA a 26 27 0 2
19.03.2022 14.00 Høllin á Eiði B455 EB ÍA a 21 29 0 2
19.03.2022 15.30 Hoyvíkshøllin B456 H71 a Kyndil a 35 22 2 0
19.03.2022 16.00 Klaksvíkar Badmintonhøll B457 Team Klaksvík a Neistin a 0 10 0 2
23.03.2022 17.30 Høllin í Vestmanna B446 VÍF a Team Klaksvík a 29 13 2 0
25.03.2022 19.00 Høllin á Argjahamri B435 H71 a ÍA a 31 23 2 0
26.03.2022 14.30 Høllin á Argjahamri B459 ÍA a Team Klaksvík a 27 17 2 0
26.03.2022 16.00 Gundadalshøllin B460 Neistin a Kyndil a 31 16 2 0
26.03.2022 17.00 Hoyvíkshøllin B458 H71 a VÍF a 26 23 2 0

Støðan
Nummar Lið Dystir V.m. T.m. Munur Stig
1 Neistin a 18 536 315 221 36
2 H71 a 18 465 437 28 24
3 VÍF a 18 465 434 31 21
4 ÍA a 18 441 450 -9 17
5 Kyndil a 18 418 482 -64 14
6 Team Klaksvík a 18 364 423 -59 13
7 EB 18 373 521 -148 1