Úrslitatænstan hsf
Framsíða - Deildir og støður - Ítróttarhallir - Komandi dystir

Dreingir 14 A
Dagur Høll Dystur Heimalið Útilið Mál (H) Mál (Ú) Stig (H) Stig (Ú)
30.09.2017 10.00 Gundadalshøllin B403 Neistin a StÍF
30.09.2017 10.50 Hoyvíkshøllin B401 H71 b Team Klaksvík a 28 15 2 0
30.09.2017 11.40 Hoyvíkshøllin B402 H71 a VÍF a
30.09.2017 15.00 Høllin í Runavík B404 Tjaldur a Kyndil/ÍA a 23 16 2 0
03.10.2017 17.30 Ítróttarhøllin á Skála B405 StÍF Tjaldur a 23 15 2 0
21.10.2017 10.50 Hoyvíkshøllin B406 H71 a H71 b 29 10 2 0
21.10.2017 14.00 Høllin í Vestmanna B407 VÍF a Neistin a 29 12 2 0
22.10.2017 18.50 KÍ-Høllin B408 Team Klaksvík a Kyndil/ÍA a
25.10.2017 17.00 Høllin á Hálsi B409 Neistin a H71 b 20 14 2 0
25.10.2017 20.00 Høllin í Runavík B411 Tjaldur a Team Klaksvík a 16 19 0 2
25.10.2017 20.30 Ítróttarhøllin á Skála B410 StÍF VÍF a 13 16 0 2
26.10.2017 18.15 Hoyvíkshøllin B412 H71 a Kyndil/ÍA a 28 21 2 0
04.11.2017 10.00 Gundadalshøllin B416 Kyndil/ÍA a Neistin a 16 15 2 0
04.11.2017 10.00 Høllin í Vestmanna B413 VÍF a Tjaldur a 23 14 2 0
04.11.2017 16.40 Hoyvíkshøllin B414 H71 b StÍF 16 14 2 0
04.11.2017 18.00 Klaksvíkar Badmintonhøll B415 Team Klaksvík a H71 a 15 35 0 2
11.11.2017 10.00 Høllin í Vestmanna B417 VÍF a H71 b 22 8 2 0
11.11.2017 16.00 Høllin í Runavík B418 Tjaldur a H71 a 12 29 0 2
11.11.2017 18.00 Ítróttarhøllin á Skála B420 StÍF Kyndil/ÍA a 22 20 2 0
12.11.2017 13.00 Klaksvíkar Badmintonhøll B419 Team Klaksvík a Neistin a
25.11.2017 10.00 Høllin á Hálsi B424 Kyndil/ÍA a VÍF a
25.11.2017 10.50 Hoyvíkshøllin B422 H71 b Tjaldur a
25.11.2017 11.00 Ítróttarhøllin á Skála B421 StÍF Team Klaksvík a
25.11.2017 16.50 Gundadalshøllin B423 Neistin a H71 a
29.11.2017 15.30 Hoyvíkshøllin B428 H71 b Kyndil/ÍA a
29.11.2017 18.00 Høllin í Runavík B425 Tjaldur a Neistin a
29.11.2017 18.30 Klaksvíkar Badmintonhøll B427 Team Klaksvík a VÍF a
30.11.2017 18.15 Hoyvíkshøllin B426 H71 a StÍF
16.12.2017 13.00 Ítróttarhøllin á Skála B431 StÍF Neistin a
16.12.2017 15.00 Høllin í Vestmanna B429 VÍF a H71 a
16.12.2017 16.00 Klaksvíkar Badmintonhøll B430 Team Klaksvík a H71 b
16.12.2017 17.30 Høllin á Hálsi B432 Kyndil/ÍA a Tjaldur a
06.01.2018 10.50 Hoyvíkshøllin B433 H71 b H71 a
06.01.2018 13.00 Høllin í Vestmanna B434 VÍF a Neistin a
06.01.2018 15.00 Høllin á Hálsi B436 Kyndil/ÍA a Team Klaksvík a
06.01.2018 17.10 Høllin í Runavík B435 Tjaldur a StÍF
17.01.2018 18.00 Høllin í Vestmanna B437 VÍF a StÍF
17.01.2018 18.30 Høllin á Argjahamri B439 Kyndil/ÍA a H71 a
17.01.2018 18.30 Klaksvíkar Badmintonhøll B438 Team Klaksvík a Tjaldur a
18.01.2018 18.15 Hoyvíkshøllin B440 H71 b Neistin a
20.01.2018 14.00 Høllin á Hálsi B444 Neistin a Kyndil/ÍA a
20.01.2018 16.00 Hoyvíkshøllin B441 H71 a Team Klaksvík a
20.01.2018 16.00 Ítróttarhøllin á Skála B442 StÍF H71 b
20.01.2018 17.00 Høllin í Vestmanna B443 VÍF a Tjaldur a
27.01.2018 12.30 Høllin í Runavík B445 Tjaldur a H71 a
27.01.2018 13.40 Høllin á Hálsi B446 Neistin a Team Klaksvík a
27.01.2018 16.00 Gundadalshøllin B448 Kyndil/ÍA a StÍF
27.01.2018 17.00 Hoyvíkshøllin B447 H71 b VÍF a
31.01.2018 18.00 Høllin í Vestmanna B451 VÍF a Kyndil/ÍA a
31.01.2018 18.30 Klaksvíkar Badmintonhøll B449 Team Klaksvík a StÍF
31.01.2018 20.00 Høllin í Runavík B450 Tjaldur a H71 b
01.02.2018 18.15 Hoyvíkshøllin B452 H71 a Neistin a
10.02.2018 14.10 Gundadalshøllin B456 Kyndil/ÍA a H71 b
10.02.2018 14.50 Høllin í Vestmanna B453 VÍF a Team Klaksvík a
10.02.2018 15.00 Gundadalshøllin B454 Neistin a Tjaldur a
10.02.2018 16.00 Ítróttarhøllin á Skála B455 StÍF H71 a
21.02.2018 17.00 Høllin á Hálsi B457 Neistin a StÍF
21.02.2018 19.00 Høllin í Runavík B458 Tjaldur a Kyndil/ÍA a
22.02.2018 17.40 Hoyvíkshøllin B459 H71 a VÍF a
22.02.2018 18.30 Hoyvíkshøllin B460 H71 b Team Klaksvík a
24.02.2018 10.50 Hoyvíkshøllin B461 H71 a H71 b
24.02.2018 13.00 Gundadalshøllin B464 Kyndil/ÍA a Team Klaksvík a
24.02.2018 16.00 Ítróttarhøllin á Skála B462 StÍF Tjaldur a
24.02.2018 18.00 Gundadalshøllin B463 Neistin a VÍF a
28.02.2018 17.00 Høllin á Hálsi B465 Neistin a H71 b
28.02.2018 18.00 Ítróttarhøllin á Skála B466 StÍF VÍF a
28.02.2018 20.00 Høllin í Runavík B467 Tjaldur a Team Klaksvík a
01.03.2018 18.15 Hoyvíkshøllin B468 H71 a Kyndil/ÍA a
10.03.2018 15.00 Hoyvíkshøllin B469 H71 b StÍF
10.03.2018 16.00 Klaksvíkar Badmintonhøll B470 Team Klaksvík a H71 a
10.03.2018 16.00 Gundadalshøllin B472 Kyndil/ÍA a Neistin a
10.03.2018 18.20 Høllin í Runavík B471 Tjaldur a VÍF a
17.03.2018 12.00 Klaksvíkar Badmintonhøll B474 Team Klaksvík a Neistin a
17.03.2018 13.40 Hoyvíkshøllin B473 H71 a Tjaldur a
17.03.2018 15.00 Ítróttarhøllin á Skála B476 StÍF Kyndil/ÍA a
17.03.2018 16.00 Høllin í Vestmanna B475 VÍF a H71 b
24.03.2018 11.00 Høllin á Hálsi B480 Kyndil/ÍA a VÍF a
24.03.2018 13.20 Hoyvíkshøllin B477 H71 b Tjaldur a
24.03.2018 14.00 Høllin á Hálsi B478 Neistin a H71 a
24.03.2018 17.00 Ítróttarhøllin á Skála B479 StÍF Team Klaksvík a
07.04.2018 11.00 Hoyvíkshøllin B484 H71 b Kyndil/ÍA a
07.04.2018 12.00 Hoyvíkshøllin B481 H71 a StÍF
07.04.2018 14.00 Høllin í Runavík B482 Tjaldur a Neistin a
07.04.2018 15.00 Klaksvíkar Badmintonhøll B483 Team Klaksvík a VÍF a

Støðan
Nummar Lið Dystir V.m. T.m. Munur Stig
1 H71 a 4 121 58 63 8
2 VÍF a 4 90 47 43 8
3 StÍF 4 72 67 5 4
4 H71 b 5 76 100 -24 4
5 Neistin a 3 47 59 -12 2
6 Kyndil/ÍA a 4 73 88 -15 2
7 Team Klaksvík a 3 49 79 -30 2
8 Tjaldur a 5 80 110 -30 2