Úrslitatænstan hsf
Framsíða - Deildir og støður - Ítróttarhallir - Komandi dystir

Dreingir 10 D
Dagur Høll Dystur Heimalið Útilið Mál (H) Mál (Ú) Stig (H) Stig (Ú)
02.11.2019 12.00 Hřllin á Giljanesi B1301 SÍF Neistin b 1 5 0 2
02.11.2019 12.24 Hřllin á Giljanesi B1302 Team Klaksvík d StÍF b 3 8 0 2
02.11.2019 12.48 Hřllin á Giljanesi B1303 Neistin b Kyndil c 10 10 1 1
02.11.2019 13.12 Hřllin á Giljanesi B1304 H71 c StÍF b 12 2 2 0
02.11.2019 13.36 Hřllin á Giljanesi B1305 SÍF Team Klaksvík d 7 6 2 0
02.11.2019 14.00 Hřllin á Giljanesi B1306 H71 c Kyndil c 13 8 2 0
16.11.2019 11.00 Ítróttarhřllin á Skála B1307 StÍF b Kyndil c 7 9 0 2
16.11.2019 11.24 Ítróttarhřllin á Skála B1308 Team Klaksvík d Neistin b 1 13 0 2
16.11.2019 11.48 Ítróttarhřllin á Skála B1309 Kyndil c SÍF 8 12 0 2
16.11.2019 12.12 Ítróttarhřllin á Skála B1310 Team Klaksvík d H71 c 3 8 0 2
16.11.2019 12.36 Ítróttarhřllin á Skála B1311 Neistin b StÍF b 9 10 0 2
16.11.2019 13.00 Ítróttarhřllin á Skála B1312 H71 c SÍF 5 6 0 2
30.11.2019 12.24 Hoyvíkshřllin B1313 Neistin b H71 c
30.11.2019 12.48 Hoyvíkshřllin B1314 StÍF b SÍF
30.11.2019 13.12 Hoyvíkshřllin B1315 Kyndil c Neistin b
30.11.2019 13.36 Hoyvíkshřllin B1316 Team Klaksvík d SÍF
30.11.2019 14.00 Hoyvíkshřllin B1317 StÍF b H71 c
30.11.2019 14.24 Hoyvíkshřllin B1318 Kyndil c Team Klaksvík d
14.12.2019 10.00 Klaksvíkar Badmintonhřll B1319 StÍF b Team Klaksvík d
14.12.2019 10.24 Klaksvíkar Badmintonhřll B1320 Neistin b SÍF
14.12.2019 10.48 Klaksvíkar Badmintonhřll B1321 Kyndil c StÍF b
14.12.2019 11.12 Klaksvíkar Badmintonhřll B1322 SÍF H71 c
14.12.2019 11.36 Klaksvíkar Badmintonhřll B1323 Neistin b Team Klaksvík d
14.12.2019 12.00 Klaksvíkar Badmintonhřll B1324 Kyndil c H71 c
11.01.2020 10.00 Hřllin á Hálsi 2 B1325 H71 c Neistin b
11.01.2020 10.24 Hřllin á Hálsi 2 B1326 SÍF StÍF b
11.01.2020 10.48 Hřllin á Hálsi 2 B1327 H71 c Team Klaksvík d
11.01.2020 11.12 Hřllin á Hálsi 2 B1328 SÍF Kyndil c
11.01.2020 11.36 Hřllin á Hálsi 2 B1329 StÍF b Neistin b
11.01.2020 12.00 Hřllin á Hálsi 2 B1330 Team Klaksvík d Kyndil c
08.02.2020 10.00 Gundadalshřllin B1331 Neistin b Kyndil c
08.02.2020 10.24 Gundadalshřllin B1332 H71 c StÍF b
08.02.2020 10.48 Gundadalshřllin B1333 SÍF Neistin b
08.02.2020 11.12 Gundadalshřllin B1334 Team Klaksvík d StÍF b
08.02.2020 11.36 Gundadalshřllin B1335 H71 c Kyndil c
08.02.2020 12.00 Gundadalshřllin B1336 SÍF Team Klaksvík d
29.02.2020 10.00 Hřllin á Giljanesi B1337 H71 c SÍF
29.02.2020 10.24 Hřllin á Giljanesi B1338 StÍF b Kyndil c
29.02.2020 10.48 Hřllin á Giljanesi B1339 Team Klaksvík d H71 c
29.02.2020 11.12 Hřllin á Giljanesi B1340 Neistin b StÍF b
29.02.2020 11.36 Hřllin á Giljanesi B1341 Kyndil c SÍF
29.02.2020 12.00 Hřllin á Giljanesi B1342 Team Klaksvík d Neistin b
07.03.2020 11.00 Ítróttarhřllin á Skála B1343 StÍF b SÍF
07.03.2020 11.24 Ítróttarhřllin á Skála B1344 Neistin b H71 c
07.03.2020 11.48 Ítróttarhřllin á Skála B1345 Team Klaksvík d SÍF
07.03.2020 12.12 Ítróttarhřllin á Skála B1346 Kyndil c Neistin b
07.03.2020 12.36 Ítróttarhřllin á Skála B1347 StÍF b H71 c
07.03.2020 13.00 Ítróttarhřllin á Skála B1348 Kyndil c Team Klaksvík d
21.03.2020 14.12 Gundadalshřllin B1349 Neistin b SÍF
21.03.2020 14.36 Gundadalshřllin B1350 StÍF b Team Klaksvík d
21.03.2020 15.00 Gundadalshřllin B1351 SÍF H71 c
21.03.2020 15.24 Gundadalshřllin B1352 Kyndil c StÍF b
21.03.2020 15.48 Gundadalshřllin B1353 Neistin b Team Klaksvík d
21.03.2020 16.12 Gundadalshřllin B1354 Kyndil c H71 c

Střđan
Nummar Liđ Dystir V.m. T.m. Munur Stig
1 H71 c 4 38 19 19 6
2 SÍF 4 26 24 2 6
3 Neistin b 4 37 22 15 5
4 StÍF b 4 27 33 -6 4
5 Kyndil c 4 35 42 -7 3
6 Team Klaksvík d 4 13 36 -23 0