Úrslitatænstan hsf
Framsíða - Deildir og støður - Ítróttarhallir - Komandi dystir

Dreingir 10 C
Dagur Høll Dystur Heimalið Útilið Mál (H) Mál (Ú) Stig (H) Stig (Ú)
28.10.2017 13.12 Klaksvíkar Badmintonhøll B1201 ÍA b ÍA b 6 7 0 2
28.10.2017 13.36 Klaksvíkar Badmintonhøll B1202 ÍA b ÍA b 4 9 0 2
28.10.2017 14.00 Klaksvíkar Badmintonhøll B1203 ÍA b ÍA b 9 7 2 0
28.10.2017 14.24 Klaksvíkar Badmintonhøll B1204 ÍA b ÍA b 5 5 1 1
28.10.2017 14.48 Klaksvíkar Badmintonhøll B1205 ÍA b ÍA b 6 8 0 2
28.10.2017 15.12 Klaksvíkar Badmintonhøll B1206 ÍA b ÍA b 8 9 0 2
28.10.2017 15.36 Klaksvíkar Badmintonhøll B1207 ÍA b ÍA b 11 9 2 0
28.10.2017 16.00 Klaksvíkar Badmintonhøll B1208 ÍA b ÍA b 4 7 0 2
04.11.2017 10.00 Hoyvíkshøllin B1209 H71 c SÍF b 12 5 2 0
04.11.2017 10.24 Hoyvíkshøllin B1210 H71 d StÍF c 14 7 2 0
04.11.2017 10.48 Hoyvíkshøllin B1211 SÍF b Tjaldur b 4 7 0 2
04.11.2017 11.12 Hoyvíkshøllin B1212 StÍF c H71 c 6 14 0 2
04.11.2017 11.36 Hoyvíkshøllin B1213 Team Klaksvík b VÍF c 8 8 1 1
04.11.2017 12.00 Hoyvíkshøllin B1214 Kyndil b Tjaldur b 5 2 2 0
04.11.2017 12.24 Hoyvíkshøllin B1215 Kyndil c VÍF c 5 6 0 2
04.11.2017 12.48 Hoyvíkshøllin B1216 Team Klaksvík b ÍA b 10 11 0 2
04.11.2017 13.12 Hoyvíkshøllin B1217 Kyndil b Kyndil c 5 6 0 2
02.12.2017 10.00 Høllin í Vestmanna B1218 VÍF c Kyndil b 13 3 2 0
02.12.2017 10.24 Høllin í Vestmanna B1219 ÍA b Tjaldur b 7 6 2 0
02.12.2017 10.48 Høllin í Vestmanna B1220 SÍF b Kyndil b 0 0 0 2
02.12.2017 11.12 Høllin í Vestmanna B1221 Tjaldur b VÍF c 6 8 0 2
02.12.2017 11.36 Høllin í Vestmanna B1222 ÍA b Kyndil c 15 6 2 0
02.12.2017 12.00 Høllin í Vestmanna B1223 H71 d SÍF b 0 0 2 0
02.12.2017 12.24 Høllin í Vestmanna B1224 H71 c Team Klaksvík b 5 6 0 2
02.12.2017 12.48 Høllin í Vestmanna B1225 Kyndil c StÍF c 12 5 2 0
02.12.2017 13.12 Høllin í Vestmanna B1226 H71 c H71 d 9 4 2 0
02.12.2017 13.36 Høllin í Vestmanna B1227 StÍF c Team Klaksvík b 2 11 0 2
09.12.2017 10.00 Ítróttarhøllin á Skála B1228 Tjaldur b StÍF c 9 7 2 0
09.12.2017 10.24 Ítróttarhøllin á Skála B1229 Kyndil b ÍA b 5 10 0 2
09.12.2017 10.48 Ítróttarhøllin á Skála B1230 Tjaldur b H71 c 4 8 0 2
09.12.2017 11.12 Ítróttarhøllin á Skála B1231 StÍF c Kyndil b 9 11 0 2
09.12.2017 11.36 Ítróttarhøllin á Skála B1232 ÍA b VÍF c 8 5 2 0
09.12.2017 12.00 Ítróttarhøllin á Skála B1233 H71 c Kyndil c 11 10 2 0
09.12.2017 12.24 Ítróttarhøllin á Skála B1234 H71 d Team Klaksvík b 6 6 1 1
09.12.2017 12.48 Ítróttarhøllin á Skála B1235 SÍF b VÍF c 0 0 0 2
09.12.2017 13.12 Ítróttarhøllin á Skála B1236 Kyndil c H71 d 5 9 0 2
09.12.2017 13.36 Ítróttarhøllin á Skála B1237 Team Klaksvík b SÍF b 0 0 2 0
13.01.2018 12.48 Høllin í Runavík B1238 Tjaldur b Team Klaksvík b 6 7 0 2
13.01.2018 13.12 Høllin í Runavík B1239 Kyndil c SÍF b 0 0 2 0
13.01.2018 13.36 Høllin í Runavík B1240 VÍF c StÍF c 6 6 1 1
13.01.2018 14.00 Høllin í Runavík B1241 Team Klaksvík b Kyndil c 5 3 2 0
13.01.2018 14.24 Høllin í Runavík B1242 SÍF b ÍA b 0 0 0 2
13.01.2018 14.48 Høllin í Runavík B1243 H71 c VÍF c 8 3 2 0
13.01.2018 15.12 Høllin í Runavík B1244 Kyndil b H71 d 10 3 2 0
27.01.2018 15.00 Høllin á Argjahamri B1245 ÍA b H71 c
27.01.2018 15.24 Høllin á Argjahamri B1246 H71 d VÍF c
27.01.2018 15.48 Høllin á Argjahamri B1247 H71 c StÍF c
27.01.2018 16.12 Høllin á Argjahamri B1248 H71 d ÍA b
27.01.2018 16.36 Høllin á Argjahamri B1249 VÍF c Team Klaksvík b
27.01.2018 17.00 Høllin á Argjahamri B1250 Tjaldur b Kyndil c
27.01.2018 17.24 Høllin á Argjahamri B1251 SÍF b StÍF c
27.01.2018 17.48 Høllin á Argjahamri B1252 Kyndil c Kyndil b
27.01.2018 18.12 Høllin á Argjahamri B1253 Tjaldur b SÍF b
10.02.2018 10.00 Høllin á Giljanesi B1254 SÍF b H71 c
10.02.2018 10.24 Høllin á Giljanesi B1255 Tjaldur b Kyndil b
10.02.2018 10.48 Høllin á Giljanesi B1256 H71 d H71 c
10.02.2018 11.12 Høllin á Giljanesi B1257 Kyndil b SÍF b
10.02.2018 11.36 Høllin á Giljanesi B1258 VÍF c Tjaldur b
10.02.2018 12.00 Høllin á Giljanesi B1259 StÍF c H71 d
10.02.2018 12.24 Høllin á Giljanesi B1260 ÍA b Team Klaksvík b
10.02.2018 12.48 Høllin á Giljanesi B1261 VÍF c Kyndil c
10.02.2018 13.12 Høllin á Giljanesi B1262 Team Klaksvík b StÍF c
10.02.2018 13.36 Høllin á Giljanesi B1263 Kyndil c ÍA b
04.03.2018 13.00 Høllin á Argjahamri B1264 ÍA b Kyndil b
04.03.2018 13.24 Høllin á Argjahamri B1265 StÍF c Tjaldur b
04.03.2018 13.48 Høllin á Argjahamri B1266 Kyndil b VÍF c
04.03.2018 14.12 Høllin á Argjahamri B1267 Tjaldur b ÍA b
04.03.2018 14.36 Høllin á Argjahamri B1268 StÍF c Kyndil c
04.03.2018 15.00 Høllin á Argjahamri B1269 VÍF c SÍF b
04.03.2018 15.24 Høllin á Argjahamri B1270 Team Klaksvík b H71 d
04.03.2018 15.48 Høllin á Argjahamri B1271 Kyndil c H71 c
04.03.2018 16.12 Høllin á Argjahamri B1272 SÍF b H71 d
04.03.2018 16.36 Høllin á Argjahamri B1273 Team Klaksvík b H71 c
10.03.2018 10.00 Klaksvíkar Badmintonhøll B1274 Kyndil c Team Klaksvík b
10.03.2018 10.24 Klaksvíkar Badmintonhøll B1275 ÍA b SÍF b
10.03.2018 10.48 Klaksvíkar Badmintonhøll B1276 H71 d Kyndil c
10.03.2018 11.12 Klaksvíkar Badmintonhøll B1277 SÍF b Team Klaksvík b
10.03.2018 11.36 Klaksvíkar Badmintonhøll B1278 VÍF c ÍA b
10.03.2018 12.00 Klaksvíkar Badmintonhøll B1279 H71 c Kyndil b
10.03.2018 12.24 Klaksvíkar Badmintonhøll B1280 H71 d Tjaldur b
10.03.2018 12.48 Klaksvíkar Badmintonhøll B1281 Kyndil b StÍF c
10.03.2018 13.12 Klaksvíkar Badmintonhøll B1282 H71 c Tjaldur b
24.03.2018 10.00 Gundadalshøllin B1283 H71 d Kyndil b
24.03.2018 10.24 Gundadalshøllin B1284 H71 c ÍA b
24.03.2018 10.48 Gundadalshøllin B1285 VÍF c H71 d
24.03.2018 11.12 Gundadalshøllin B1286 ÍA b StÍF c
24.03.2018 11.36 Gundadalshøllin B1287 Kyndil b Team Klaksvík b
24.03.2018 12.00 Gundadalshøllin B1288 StÍF c SÍF b
24.03.2018 12.24 Gundadalshøllin B1289 Kyndil c Tjaldur b
24.03.2018 12.48 Gundadalshøllin B1290 SÍF b Kyndil c

Støðan
Nummar Lið Dystir V.m. T.m. Munur Stig
1 ÍA b 14 165 146 19 28
2 H71 c 7 67 38 29 12
3 Team Klaksvík b 8 53 41 12 12
4 VÍF c 8 49 44 5 10
5 Kyndil b 7 39 43 -4 8
6 H71 d 6 36 37 -1 7
7 Kyndil c 8 47 56 -9 6
8 Tjaldur b 7 40 46 -6 4
9 StÍF c 7 42 77 -35 1
10 SÍF b 8 9 19 -10 0