Úrslitatænstan hsf
Framsíða - Deildir og støður - Ítróttarhallir - Komandi dystir

Dreingir 10 C
Dagur Høll Dystur Heimalið Útilið Mál (H) Mál (Ú) Stig (H) Stig (Ú)
27.10.2018 11.24 Hřllin á Eiđi B1202 Team Klaksvík b VÍF b 11 5 2 0
27.10.2018 11.48 Hřllin á Eiđi B1203 StÍF b StÍF c 12 9 2 0
27.10.2018 12.36 Hřllin á Eiđi B1205 VB Neistin b 8 5 2 0
27.10.2018 13.00 Hřllin á Eiđi B1206 VÍF b StÍF b 8 4 2 0
27.10.2018 13.24 Hřllin á Eiđi B1207 StÍF c VB 8 11 0 2
10.11.2018 10.24 Hřllin í Vestmanna B1212 Team Klaksvík b Neistin b 6 2 2 0
10.11.2018 10.48 Hřllin í Vestmanna B1213 VÍF b Neistin b 7 6 2 0
08.12.2018 11.40 Ítróttarhřllin á Skála B1215 StÍF c Team Klaksvík b 5 9 0 2
08.12.2018 12.28 Ítróttarhřllin á Skála B1217 Team Klaksvík b VÍF b 10 0 2 0
08.12.2018 13.16 Ítróttarhřllin á Skála B1219 Neistin b StÍF b 9 5 2 0
08.12.2018 14.04 Ítróttarhřllin á Skála B1221 StÍF b Team Klaksvík b 8 6 2 0
08.12.2018 14.28 Ítróttarhřllin á Skála B1222 Neistin b StÍF c 6 6 1 1
15.12.2018 11.00 Hřllin á Hálsi 2 B1223 StÍF c VÍF b 8 7 2 0
15.12.2018 11.24 Hřllin á Hálsi 2 B1224 Neistin b StÍF b 7 1 2 0
15.12.2018 12.12 Hřllin á Hálsi 2 B1226 StÍF b VÍF b 4 9 0 2
15.12.2018 12.36 Hřllin á Hálsi 2 B1227 Team Klaksvík b VB 3 8 0 2
15.12.2018 13.24 Hřllin á Hálsi 2 B1229 VB StÍF c 11 5 2 0
06.01.2019 13.40 Hřllin í Vági B1208 StÍF c VB 1 10 0 2
06.01.2019 14.04 Hřllin í Vági B1209 StÍF b VB 7 12 0 2
06.01.2019 14.28 Hřllin í Vági B1210 StÍF c StÍF b 13 14 0 2
12.01.2019 10.00 Klaksvíkar Badmintonhřll B1230 Team Klaksvík b StÍF c 14 6 2 0
12.01.2019 10.24 Klaksvíkar Badmintonhřll B1241 Team Klaksvík b StÍF b 10 3 2 0
12.01.2019 10.48 Klaksvíkar Badmintonhřll B1232 StÍF b StÍF c 4 7 0 2
13.01.2019 13.40 Hřllin í Vági B1234 Neistin b VB 4 7 0 2
13.01.2019 14.04 Hřllin í Vági B1235 VÍF b Neistin b 5 11 0 2
13.01.2019 14.28 Hřllin í Vági B1236 VÍF b VB 4 7 0 2
26.01.2019 13.06 Gundadalshřllin B1249 VB Team Klaksvík b
26.01.2019 13.30 Gundadalshřllin B1240 Neistin b VÍF b
26.01.2019 13.54 Gundadalshřllin B1243 VB StÍF b
26.01.2019 14.18 Gundadalshřllin B1238 Neistin b Team Klaksvík b
26.01.2019 14.42 Gundadalshřllin B1220 VB VÍF b
16.02.2019 10.00 Hřllin í Vestmanna B1244 VÍF b StÍF c
16.02.2019 10.24 Hřllin í Vestmanna B1245 StÍF b Neistin b
16.02.2019 10.48 Hřllin í Vestmanna B1246 StÍF c Neistin b
16.02.2019 11.12 Hřllin í Vestmanna B1247 VÍF b StÍF b
09.03.2019 13.00 Ítróttarhřllin á Skála B1250 StÍF b VB
09.03.2019 13.24 Ítróttarhřllin á Skála B1251 StÍF c Team Klaksvík b
09.03.2019 13.48 Ítróttarhřllin á Skála B1252 VB Neistin b
09.03.2019 14.12 Ítróttarhřllin á Skála B1253 VÍF b Team Klaksvík b
09.03.2019 15.00 Ítróttarhřllin á Skála B1255 Team Klaksvík b Neistin b
23.03.2019 11.48 Hřllin á Hálsi 2 B1259 StÍF b Team Klaksvík b
23.03.2019 12.12 Hřllin á Hálsi 2 B1260 StÍF c VÍF b
23.03.2019 12.36 Hřllin á Hálsi 2 B1261 Team Klaksvík b VB
23.03.2019 13.00 Hřllin á Hálsi 2 B1262 Neistin b StÍF c
23.03.2019 13.24 Hřllin á Hálsi 2 B1263 VB VÍF b
01.05.2019 00.00 Hřllin á Eiđi B1204 EB b EB b
01.05.2019 00.00 Hřllin á Eiđi B1214 EB b EB b
01.05.2019 00.00 Hřllin á Eiđi B1218 EB b EB b
01.05.2019 00.00 Hřllin á Eiđi B1228 EB b EB b
01.05.2019 00.00 Hřllin á Eiđi B1233 EB b EB b
01.05.2019 00.00 Hřllin á Eiđi B1239 EB b EB b
01.05.2019 00.00 Hřllin á Eiđi B1248 EB b EB b
01.05.2019 00.00 Hřllin á Eiđi B1256 EB b EB b
01.05.2019 00.00 Hřllin á Eiđi B1258 EB b EB b
01.05.2019 00.00 Hřllin á Eiđi B1201 EB b EB b
01.05.2019 00.00 Hřllin á Eiđi B1211 EB b EB b
01.05.2019 00.00 Hřllin á Eiđi B1216 EB b EB b
01.05.2019 00.00 Hřllin á Eiđi B1225 EB b EB b
01.05.2019 00.00 Hřllin á Eiđi B1231 EB b EB b
01.05.2019 00.00 Hřllin á Eiđi B1237 EB b EB b
01.05.2019 00.00 Hřllin á Eiđi B1242 EB b EB b
01.05.2019 00.00 Hřllin á Eiđi B1254 EB b EB b
01.05.2019 00.00 Hřllin á Eiđi B1257 EB b EB b

Střđan
Nummar Liđ Dystir V.m. T.m. Munur Stig
1 VB 8 74 37 37 16
2 Team Klaksvík b 8 69 37 32 12
3 Neistin b 8 50 45 5 7
4 VÍF b 8 45 61 -16 6
5 StÍF b 10 62 90 -28 6
6 StÍF c 10 68 98 -30 5
7 EB b 0 0 0 0 0