Úrslitatænstan hsf
Framsíða - Deildir og støður - Ítróttarhallir - Komandi dystir

Dreingir 16
Dagur Høll Dystur Heimalið Útilið Mál (H) Mál (Ú) Stig (H) Stig (Ú)
30.09.2017 14.10 Hoyvíkshøllin B102 H71 b Kyndil
30.09.2017 16.00 Hoyvíkshøllin B103 H71 c Team Klaksvík
30.09.2017 18.00 Høllin á Eiði B105 EB VÍF 11 26 0 2
21.10.2017 12.20 Hoyvíkshøllin B107 H71 a H71 c
21.10.2017 15.00 Høllin í Vestmanna B108 VÍF StÍF 31 23 2 0
21.10.2017 17.40 Gundadalshøllin B109 Kyndil Neistin a 24 26 0 2
21.10.2017 18.00 Høllin á Eiði B110 EB Team Klaksvík 16 26 0 2
27.10.2017 20.00 Gundadalshøllin B101 Neistin a StÍF 25 19 2 0
01.11.2017 18.10 Høllin í Vestmanna B112 VÍF Team Klaksvík 23 24 0 2
01.11.2017 19.00 Ítróttarhøllin á Skála B114 StÍF Kyndil 24 31 0 2
01.11.2017 20.30 Hoyvíkshøllin B116 H71 a EB 35 9 2 0
04.11.2017 11.50 Gundadalshøllin B117 Kyndil VÍF 33 18 2 0
04.11.2017 17.30 Hoyvíkshøllin B119 H71 c Neistin a 14 38 0 2
04.11.2017 18.00 Høllin á Eiði B120 EB H71 b 17 21 0 2
05.11.2017 17.30 Hoyvíkshøllin B118 H71 a Team Klaksvík 35 12 2 0
06.11.2017 21.00 Høllin á Hálsi B115 Neistin a Neistin b 28 11 2 0
08.11.2017 20.30 Hoyvíkshøllin B113 H71 c H71 b 16 17 0 2
15.11.2017 21.00 Høllin á Hálsi B104 Neistin b H71 a 5 42 0 2
18.11.2017 17.00 Gundadalshøllin B123 Neistin b Kyndil
18.11.2017 18.00 Gundadalshøllin B125 Neistin a EB
18.11.2017 18.30 Klaksvíkar Badmintonhøll B122 Team Klaksvík H71 b
18.11.2017 19.00 Ítróttarhøllin á Skála B124 StÍF H71 c
21.11.2017 21.00 Høllin í Vestmanna B121 VÍF H71 a
25.11.2017 12.00 Høllin á Hálsi B126 Kyndil H71 c
25.11.2017 16.30 Hoyvíkshøllin B127 H71 b H71 a
25.11.2017 16.50 Høllin í Vestmanna B128 VÍF Neistin b
25.11.2017 18.00 Høllin á Eiði B130 EB StÍF
29.11.2017 21.00 Høllin á Hálsi B111 Neistin b StÍF
01.12.2017 21.00 Gundadalshøllin B129 Neistin a Team Klaksvík
05.12.2017 21.00 Høllin á Hálsi B131 Kyndil EB
06.12.2017 18.00 Høllin í Vestmanna B135 VÍF H71 b
06.12.2017 18.30 Klaksvíkar Badmintonhøll B132 Team Klaksvík StÍF
06.12.2017 20.30 Hoyvíkshøllin B134 H71 a Neistin a
08.12.2017 21.00 Gundadalshøllin B133 Neistin b H71 c
09.12.2017 12.30 Høllin á Hálsi B137 Neistin a H71 b
09.12.2017 15.00 Høllin á Eiði B140 EB Neistin b
09.12.2017 16.45 Høllin á Hálsi B139 Kyndil Team Klaksvík
09.12.2017 17.00 Ítróttarhøllin á Skála B138 StÍF H71 a
10.12.2017 13.00 Hoyvíkshøllin B136 H71 c VÍF
13.12.2017 20.45 Hoyvíkshøllin B106 H71 b Neistin b
06.01.2018 13.00 Høllin á Hálsi B144 Neistin b Team Klaksvík
06.01.2018 14.40 Høllin í Vestmanna B141 VÍF Neistin a
06.01.2018 15.00 Hoyvíkshøllin B142 H71 b StÍF
06.01.2018 16.00 Hoyvíkshøllin B143 H71 a Kyndil
06.01.2018 18.00 Hoyvíkshøllin B145 H71 c EB
13.01.2018 16.00 Høllin á Hálsi B146 Kyndil H71 b
13.01.2018 17.00 Klaksvíkar Badmintonhøll B147 Team Klaksvík H71 c
13.01.2018 17.00 Høllin í Vestmanna B150 VÍF EB
13.01.2018 18.00 Hoyvíkshøllin B149 H71 a Neistin b
13.01.2018 18.00 Ítróttarhøllin á Skála B148 StÍF Neistin a
13.01.2018 21.00 Høllin á Hálsi B154 Neistin b H71 b
24.01.2018 18.00 Ítróttarhøllin á Skála B151 StÍF VÍF
24.01.2018 18.30 Klaksvíkar Badmintonhøll B153 Team Klaksvík EB
24.01.2018 20.30 Hoyvíkshøllin B152 H71 c H71 a
24.01.2018 21.00 Høllin á Hálsi B155 Neistin a Kyndil
27.01.2018 16.00 Klaksvíkar Badmintonhøll B157 Team Klaksvík VÍF
27.01.2018 17.50 Hoyvíkshøllin B159 H71 b H71 c
27.01.2018 18.00 Gundadalshøllin B160 Kyndil StÍF
27.01.2018 18.10 Høllin á Eiði B158 EB H71 a
29.01.2018 21.00 Høllin á Hálsi B156 Neistin b Neistin a
10.02.2018 17.00 Ítróttarhøllin á Skála B161 StÍF Neistin b
10.02.2018 17.30 Høllin í Vestmanna B163 VÍF Kyndil
10.02.2018 18.00 Hoyvíkshøllin B164 H71 b EB
10.02.2018 18.00 Gundadalshøllin B162 Neistin a H71 c
11.02.2018 18.00 Klaksvíkar Badmintonhøll B165 Team Klaksvík H71 a
24.02.2018 13.50 Gundadalshøllin B166 Kyndil Neistin b
24.02.2018 15.10 Hoyvíkshøllin B167 H71 b Team Klaksvík
24.02.2018 16.10 Hoyvíkshøllin B168 H71 a VÍF
24.02.2018 17.00 Hoyvíkshøllin B169 H71 c StÍF
25.02.2018 13.00 Høllin á Eiði B170 EB Neistin a
10.03.2018 15.50 Hoyvíkshøllin B171 H71 a H71 b
10.03.2018 17.00 Gundadalshøllin B174 Neistin b VÍF
10.03.2018 17.00 Klaksvíkar Badmintonhøll B172 Team Klaksvík Neistin a
10.03.2018 17.00 Hoyvíkshøllin B173 H71 c Kyndil
10.03.2018 18.00 Ítróttarhøllin á Skála B175 StÍF EB
17.03.2018 11.00 Hoyvíkshøllin B179 H71 c Neistin b
17.03.2018 14.30 Hoyvíkshøllin B176 H71 b VÍF
17.03.2018 16.00 Ítróttarhøllin á Skála B178 StÍF Team Klaksvík
17.03.2018 18.00 Gundadalshøllin B177 Neistin a H71 a
17.03.2018 18.00 Høllin á Eiði B180 EB Kyndil
24.03.2018 12.40 Høllin í Vestmanna B181 VÍF H71 c
24.03.2018 15.00 Høllin á Hálsi B185 Neistin b EB
24.03.2018 16.10 Hoyvíkshøllin B184 H71 a StÍF
24.03.2018 18.30 Klaksvíkar Badmintonhøll B183 Team Klaksvík Kyndil
25.03.2018 13.00 Hoyvíkshøllin B182 H71 b Neistin a
07.04.2018 11.00 Gundadalshøllin B186 Neistin a VÍF
07.04.2018 15.00 Gundadalshøllin B190 Kyndil H71 a
07.04.2018 16.00 Klaksvíkar Badmintonhøll B187 Team Klaksvík Neistin b
07.04.2018 16.00 Høllin á Eiði B188 EB H71 c
07.04.2018 18.00 Ítróttarhøllin á Skála B189 StÍF H71 b

Støðan
Nummar Lið Dystir V.m. T.m. Munur Stig
1 Neistin a 4 117 68 49 8
2 H71 a 3 112 26 86 6
3 Kyndil 3 88 68 20 4
4 VÍF 4 98 91 7 4
5 H71 b 2 38 33 5 4
6 Team Klaksvík 3 62 74 -12 4
7 StÍF 3 66 87 -21 0
8 H71 c 2 30 55 -25 0
9 Neistin b 2 16 70 -54 0
10 EB 4 53 108 -55 0