Úrslitatænstan hsf
Framsíða - Deildir og støður - Ítróttarhallir - Komandi dystir

Dreingir 12 C
Dagur Høll Dystur Heimalið Útilið Mál (H) Mál (Ú) Stig (H) Stig (Ú)
26.10.2019 09.30 Gundadalshøllin B901 ÍA b Kyndil c 16 13 2 0
26.10.2019 11.12 Gundadalshøllin B904 Kyndil c Kyndil b 9 14 0 2
26.10.2019 12.20 Gundadalshøllin B906 SÍF H71 d 14 11 2 0
09.11.2019 11.00 Høllin í Runavík B907 Kyndil c Tjaldur 11 12 0 2
09.11.2019 11.34 Høllin í Runavík B908 ÍA b SÍF 10 14 0 2
09.11.2019 12.08 Høllin í Runavík B909 Kyndil b H71 d 16 13 2 0
09.11.2019 12.42 Høllin í Runavík B910 Team Klaksvík b Kyndil c 21 7 2 0
09.11.2019 13.16 Høllin í Runavík B911 Tjaldur ÍA b 12 16 0 2
09.11.2019 13.50 Høllin í Runavík B912 SÍF Kyndil b 13 4 2 0
09.11.2019 14.24 Høllin í Runavík B913 H71 d Team Klaksvík b 7 26 0 2
23.11.2019 13.24 Høllin á Argjahamri B914 ÍA b Team Klaksvík b
23.11.2019 13.58 Høllin á Argjahamri B915 Kyndil c H71 d
23.11.2019 14.32 Høllin á Argjahamri B916 Team Klaksvík b Kyndil b
23.11.2019 15.06 Høllin á Argjahamri B917 SÍF Kyndil c
23.11.2019 15.40 Høllin á Argjahamri B918 H71 d ÍA b
23.11.2019 16.14 Høllin á Argjahamri B919 Tjaldur SÍF
21.12.2019 09.30 Høllin á Giljanesi B903 Team Klaksvík b SÍF
21.12.2019 10.04 Høllin á Giljanesi B921 Kyndil b ÍA b
21.12.2019 10.38 Høllin á Giljanesi B922 SÍF Team Klaksvík b
21.12.2019 11.12 Høllin á Giljanesi B923 Tjaldur Kyndil b
21.12.2019 11.46 Høllin á Giljanesi B924 Kyndil c ÍA b
21.12.2019 12.20 Høllin á Giljanesi B925 Team Klaksvík b Kyndil c
21.12.2019 12.54 Høllin á Giljanesi B926 H71 d Tjaldur
04.01.2020 10.00 Høllin á Hálsi B920 Kyndil b ÍA b
04.01.2020 10.34 Høllin á Hálsi B927 Tjaldur Kyndil c
04.01.2020 11.08 Høllin á Hálsi B928 SÍF ÍA b
04.01.2020 11.42 Høllin á Hálsi B929 Kyndil b Kyndil c
04.01.2020 12.16 Høllin á Hálsi B905 Tjaldur Team Klaksvík b
04.01.2020 12.50 Høllin á Hálsi B930 H71 d SÍF
04.01.2020 13.24 Høllin á Hálsi B931 Team Klaksvík b Tjaldur
04.01.2020 13.58 Høllin á Hálsi B932 H71 d Kyndil b
08.02.2020 12.30 Høllin í Runavík B902 Kyndil b Tjaldur
08.02.2020 13.04 Høllin í Runavík B933 H71 d Kyndil c
08.02.2020 13.38 Høllin í Runavík B934 Kyndil b SÍF
08.02.2020 14.12 Høllin í Runavík B935 ÍA b Tjaldur
08.02.2020 14.46 Høllin í Runavík B936 Team Klaksvík b H71 d
08.02.2020 15.20 Høllin í Runavík B937 SÍF Tjaldur
08.02.2020 15.54 Høllin í Runavík B938 Team Klaksvík b ÍA b
22.02.2020 15.32 Klaksvíkar Badmintonhøll B939 Kyndil b Team Klaksvík b
22.02.2020 16.06 Klaksvíkar Badmintonhøll B940 Kyndil c SÍF
22.02.2020 16.40 Klaksvíkar Badmintonhøll B941 ÍA b Kyndil b
22.02.2020 17.14 Klaksvíkar Badmintonhøll B942 Tjaldur H71 d
22.02.2020 17.48 Klaksvíkar Badmintonhøll B943 Kyndil c Team Klaksvík b
22.02.2020 18.22 Klaksvíkar Badmintonhøll B944 ÍA b H71 d
29.02.2020 10.00 Høllin á Argjahamri B945 ÍA b Kyndil c
29.02.2020 10.34 Høllin á Argjahamri B946 SÍF H71 d
29.02.2020 11.08 Høllin á Argjahamri B947 Kyndil c Kyndil b
29.02.2020 11.42 Høllin á Argjahamri B948 Tjaldur Team Klaksvík b
29.02.2020 12.16 Høllin á Argjahamri B949 H71 d ÍA b
29.02.2020 12.50 Høllin á Argjahamri B950 Team Klaksvík b SÍF
29.02.2020 13.24 Høllin á Argjahamri B951 Kyndil b Tjaldur
14.03.2020 09.30 Høllin á Hálsi B952 Kyndil b H71 d
14.03.2020 10.04 Høllin á Hálsi B953 ÍA b SÍF
14.03.2020 10.38 Høllin á Hálsi B954 H71 d Team Klaksvík b
14.03.2020 11.12 Høllin á Hálsi B955 Tjaldur ÍA b
14.03.2020 11.46 Høllin á Hálsi B956 SÍF Kyndil b
14.03.2020 12.20 Høllin á Hálsi B957 Kyndil c Tjaldur
28.03.2020 10.00 Hoyvíkshøllin B958 Kyndil c H71 d
28.03.2020 10.34 Hoyvíkshøllin B959 Team Klaksvík b Kyndil b
28.03.2020 11.08 Hoyvíkshøllin B960 H71 d Tjaldur
28.03.2020 11.42 Hoyvíkshøllin B961 SÍF Kyndil c
28.03.2020 12.16 Hoyvíkshøllin B962 ÍA b Team Klaksvík b
28.03.2020 12.50 Hoyvíkshøllin B963 Tjaldur SÍF

Støðan
Nummar Lið Dystir V.m. T.m. Munur Stig
1 SÍF 3 41 25 16 6
2 Team Klaksvík b 2 47 14 33 4
3 ÍA b 3 42 39 3 4
4 Kyndil b 3 34 35 -1 4
5 Tjaldur 2 24 27 -3 2
6 Kyndil c 4 40 63 -23 0
7 H71 d 3 31 56 -25 0