Úrslitatænstan hsf
Framsíða - Deildir og støður - Ítróttarhallir - Komandi dystir

Dreingir 12 C
Dagur Høll Dystur Heimalið Útilið Mál (H) Mál (Ú) Stig (H) Stig (Ú)
26.10.2019 09.30 Gundadalshøllin B901 ÍA b Kyndil c 16 13 2 0
26.10.2019 11.12 Gundadalshøllin B904 Kyndil c Kyndil b 9 14 0 2
26.10.2019 12.20 Gundadalshøllin B906 SÍF H71 d 14 11 2 0
09.11.2019 11.00 Høllin í Runavík B907 Kyndil c Tjaldur 11 12 0 2
09.11.2019 11.34 Høllin í Runavík B908 ÍA b SÍF 10 14 0 2
09.11.2019 12.08 Høllin í Runavík B909 Kyndil b H71 d 16 13 2 0
09.11.2019 12.42 Høllin í Runavík B910 Team Klaksvík b Kyndil c 21 7 2 0
09.11.2019 13.16 Høllin í Runavík B911 Tjaldur ÍA b 12 16 0 2
09.11.2019 13.50 Høllin í Runavík B912 SÍF Kyndil b 13 4 2 0
09.11.2019 14.24 Høllin í Runavík B913 H71 d Team Klaksvík b 7 26 0 2
23.11.2019 13.24 Høllin á Argjahamri B914 ÍA b Team Klaksvík b 7 15 0 2
23.11.2019 13.58 Høllin á Argjahamri B915 Kyndil c H71 d 19 7 2 0
23.11.2019 14.32 Høllin á Argjahamri B916 Team Klaksvík b Kyndil b 14 12 2 0
23.11.2019 15.06 Høllin á Argjahamri B917 SÍF Kyndil c 12 9 2 0
23.11.2019 15.40 Høllin á Argjahamri B918 H71 d ÍA b 6 19 0 2
23.11.2019 16.14 Høllin á Argjahamri B919 Tjaldur SÍF 15 11 2 0
21.12.2019 09.30 Høllin á Giljanesi B903 Team Klaksvík b SÍF 8 10 0 2
21.12.2019 10.04 Høllin á Giljanesi B921 Kyndil b ÍA b 11 11 1 1
21.12.2019 10.38 Høllin á Giljanesi B922 SÍF Team Klaksvík b 19 7 2 0
21.12.2019 11.12 Høllin á Giljanesi B923 Tjaldur Kyndil b 11 12 0 2
21.12.2019 11.46 Høllin á Giljanesi B924 Kyndil c ÍA b 18 14 2 0
21.12.2019 12.20 Høllin á Giljanesi B925 Team Klaksvík b Kyndil c 15 10 2 0
21.12.2019 12.54 Høllin á Giljanesi B926 H71 d Tjaldur 17 24 0 2
04.01.2020 10.00 Høllin á Hálsi B920 Kyndil b ÍA b 11 13 0 2
04.01.2020 10.34 Høllin á Hálsi B927 Tjaldur Kyndil c 16 18 0 2
04.01.2020 11.08 Høllin á Hálsi B928 SÍF ÍA b 16 14 2 0
04.01.2020 11.42 Høllin á Hálsi B929 Kyndil b Kyndil c 12 18 0 2
04.01.2020 12.16 Høllin á Hálsi B905 Tjaldur Team Klaksvík b 11 12 0 2
04.01.2020 12.50 Høllin á Hálsi B930 H71 d SÍF 6 16 0 2
04.01.2020 13.24 Høllin á Hálsi B931 Team Klaksvík b Tjaldur 19 17 2 0
04.01.2020 13.58 Høllin á Hálsi B932 H71 d Kyndil b 10 18 0 2
08.02.2020 12.30 Høllin í Runavík B902 Kyndil b Tjaldur 9 17 0 2
08.02.2020 13.04 Høllin í Runavík B933 H71 d Kyndil c 14 15 0 2
08.02.2020 13.38 Høllin í Runavík B934 Kyndil b SÍF 14 13 2 0
08.02.2020 14.12 Høllin í Runavík B935 ÍA b Tjaldur 13 17 0 2
08.02.2020 14.46 Høllin í Runavík B936 Team Klaksvík b H71 d 22 8 2 0
08.02.2020 15.20 Høllin í Runavík B937 SÍF Tjaldur 14 15 0 2
08.02.2020 15.54 Høllin í Runavík B938 Team Klaksvík b ÍA b 22 10 2 0
22.02.2020 15.32 KÍ-Høllin B939 Kyndil b Team Klaksvík b 9 12 0 2
22.02.2020 16.40 KÍ-Høllin B941 ÍA b Kyndil b 8 8 1 1
22.02.2020 17.14 KÍ-Høllin B942 Tjaldur H71 d 17 16 2 0
22.02.2020 17.48 KÍ-Høllin B943 Kyndil c Team Klaksvík b 10 12 0 2
22.02.2020 18.22 KÍ-Høllin B944 ÍA b H71 d 14 22 0 2
29.02.2020 10.00 Høllin á Argjahamri B945 ÍA b Kyndil c 12 16 0 2
29.02.2020 10.34 Høllin á Argjahamri B946 SÍF H71 d 14 14 1 1
29.02.2020 11.08 Høllin á Argjahamri B947 Kyndil c Kyndil b 7 12 0 2
29.02.2020 11.42 Høllin á Argjahamri B948 Tjaldur Team Klaksvík b
29.02.2020 12.16 Høllin á Argjahamri B949 H71 d ÍA b 14 16 0 2
29.02.2020 12.50 Høllin á Argjahamri B950 Team Klaksvík b SÍF
29.02.2020 13.24 Høllin á Argjahamri B951 Kyndil b Tjaldur
10.03.2020 18.00 Høllin á Giljanesi B940 Kyndil c SÍF 12 10 2 0
14.03.2020 10.00 Gundadalshøllin B952 Kyndil b H71 d
14.03.2020 10.34 Gundadalshøllin B953 ÍA b SÍF
14.03.2020 11.08 Gundadalshøllin B954 H71 d Team Klaksvík b
14.03.2020 11.42 Gundadalshøllin B955 Tjaldur ÍA b
14.03.2020 12.16 Gundadalshøllin B956 SÍF Kyndil b
14.03.2020 12.50 Gundadalshøllin B957 Kyndil c Tjaldur
28.03.2020 10.00 Hoyvíkshøllin B958 Kyndil c H71 d
28.03.2020 10.34 Hoyvíkshøllin B959 Team Klaksvík b Kyndil b
28.03.2020 11.08 Hoyvíkshøllin B960 H71 d Tjaldur
28.03.2020 11.42 Hoyvíkshøllin B961 SÍF Kyndil c
28.03.2020 12.16 Hoyvíkshøllin B962 ÍA b Team Klaksvík b
28.03.2020 12.50 Hoyvíkshøllin B963 Tjaldur SÍF

Støðan
Nummar Lið Dystir V.m. T.m. Munur Stig
1 Team Klaksvík b 13 205 137 68 22
2 SÍF 13 176 139 37 17
3 Tjaldur 12 184 168 16 14
4 Kyndil c 15 192 199 -7 14
5 Kyndil b 14 162 169 -7 14
6 ÍA b 15 193 215 -22 12
7 H71 d 14 165 250 -85 3