Úrslitatænstan hsf
Framsíða - Deildir og støður - Ítróttarhallir - Komandi dystir

Dreingir 12 A
Dagur Høll Dystur Heimalið Útilið Mál (H) Mál (Ú) Stig (H) Stig (Ú)
17.11.2018 10.00 Hoyvíkshøllin B701 Kyndil a H71 b 14 8 2 0
17.11.2018 10.34 Hoyvíkshøllin B702 Tjaldur Team Klaksvík 19 8 2 0
17.11.2018 11.08 Hoyvíkshøllin B703 Kyndil b Kyndil a 11 27 0 2
17.11.2018 11.42 Hoyvíkshøllin B704 H71 b Tjaldur 15 19 0 2
17.11.2018 12.16 Hoyvíkshøllin B705 Team Klaksvík H71 a 6 25 0 2
17.11.2018 12.50 Hoyvíkshøllin B706 Neistin a VÍF a 6 20 0 2
17.11.2018 13.24 Hoyvíkshøllin B707 EB Kyndil b 18 13 2 0
17.11.2018 13.58 Hoyvíkshøllin B708 H71 a Neistin a 18 11 2 0
17.11.2018 14.32 Hoyvíkshøllin B709 VÍF a EB 25 12 2 0
01.12.2018 14.00 Gundadalshøllin B710 Kyndil a Neistin a 16 5 2 0
01.12.2018 14.34 Gundadalshøllin B711 H71 b Team Klaksvík 18 10 2 0
01.12.2018 15.08 Gundadalshøllin B712 Neistin a Tjaldur 17 21 0 2
01.12.2018 15.42 Gundadalshøllin B713 Team Klaksvík Kyndil a 2 27 0 2
01.12.2018 16.16 Gundadalshøllin B714 VÍF a H71 b 25 7 2 0
01.12.2018 16.50 Gundadalshøllin B715 H71 a Kyndil b 20 4 2 0
01.12.2018 17.24 Gundadalshøllin B716 Tjaldur EB 25 16 2 0
01.12.2018 17.58 Gundadalshøllin B717 Kyndil b VÍF a 4 23 0 2
01.12.2018 18.32 Gundadalshøllin B718 EB H71 a 11 20 0 2
15.12.2018 10.00 Klaksvíkar Badmintonhøll B719 H71 a Team Klaksvík 22 4 2 0
15.12.2018 10.34 Klaksvíkar Badmintonhøll B720 Neistin a H71 b 13 13 1 1
15.12.2018 11.08 Klaksvíkar Badmintonhøll B721 VÍF a H71 a 12 8 2 0
15.12.2018 11.42 Klaksvíkar Badmintonhøll B722 Team Klaksvík Neistin a 14 18 0 2
15.12.2018 12.16 Klaksvíkar Badmintonhøll B723 H71 b EB 16 13 2 0
15.12.2018 12.50 Klaksvíkar Badmintonhøll B724 Kyndil a Kyndil b 22 5 2 0
15.12.2018 13.24 Klaksvíkar Badmintonhøll B725 Tjaldur VÍF a 12 24 0 2
15.12.2018 13.58 Klaksvíkar Badmintonhøll B726 EB Kyndil a 7 21 0 2
15.12.2018 14.32 Klaksvíkar Badmintonhøll B727 Kyndil b Tjaldur 12 27 0 2
19.01.2019 10.00 Høllin á Eiði B728 H71 b VÍF a
19.01.2019 10.34 Høllin á Eiði B729 Neistin a EB
19.01.2019 11.08 Høllin á Eiði B730 VÍF a Kyndil a
19.01.2019 11.42 Høllin á Eiði B731 Kyndil b H71 b
19.01.2019 12.16 Høllin á Eiði B732 EB Team Klaksvík
19.01.2019 12.50 Høllin á Eiði B733 Tjaldur Neistin a
19.01.2019 13.24 Høllin á Eiði B734 Kyndil a H71 a
19.01.2019 13.58 Høllin á Eiði B735 Team Klaksvík Kyndil b
19.01.2019 14.32 Høllin á Eiði B736 H71 a Tjaldur
02.02.2019 10.00 Høllin í Vestmanna B737 EB VÍF a
02.02.2019 10.34 Høllin í Vestmanna B738 Team Klaksvík Tjaldur
02.02.2019 11.08 Høllin í Vestmanna B739 Kyndil b EB
02.02.2019 11.42 Høllin í Vestmanna B740 VÍF a Team Klaksvík
02.02.2019 12.16 Høllin í Vestmanna B741 Tjaldur Kyndil a
02.02.2019 12.50 Høllin í Vestmanna B742 H71 a H71 b
02.02.2019 13.24 Høllin í Vestmanna B743 Kyndil b Neistin a
02.02.2019 13.58 Høllin í Vestmanna B744 H71 b Kyndil a
02.02.2019 14.32 Høllin í Vestmanna B745 Neistin a H71 a
16.02.2019 10.00 Høllin í Runavík B746 EB Tjaldur
16.02.2019 10.34 Høllin í Runavík B747 Team Klaksvík H71 b
16.02.2019 11.08 Høllin í Runavík B748 H71 a EB
16.02.2019 11.42 Høllin í Runavík B749 Tjaldur H71 b
16.02.2019 12.16 Høllin í Runavík B750 Kyndil a Team Klaksvík
16.02.2019 12.50 Høllin í Runavík B751 VÍF a Neistin a
16.02.2019 13.24 Høllin í Runavík B752 Kyndil b H71 a
16.02.2019 13.58 Høllin í Runavík B753 Neistin a Kyndil a
16.02.2019 14.32 Høllin í Runavík B754 VÍF a Kyndil b
02.03.2019 10.00 Gundadalshøllin B755 EB H71 b
02.03.2019 10.34 Gundadalshøllin B756 H71 a Kyndil a
02.03.2019 11.08 Gundadalshøllin B757 H71 b Neistin a
02.03.2019 11.42 Gundadalshøllin B758 Kyndil a EB
02.03.2019 12.16 Gundadalshøllin B759 Tjaldur Kyndil b
02.03.2019 12.50 Gundadalshøllin B760 H71 a VÍF a
02.03.2019 13.24 Gundadalshøllin B761 Neistin a Team Klaksvík
02.03.2019 13.58 Gundadalshøllin B762 VÍF a Tjaldur
02.03.2019 14.32 Gundadalshøllin B763 Kyndil b Team Klaksvík
16.03.2019 13.00 KÍ-Høllin B764 Team Klaksvík EB
16.03.2019 13.34 KÍ-Høllin B765 Kyndil a VÍF a
16.03.2019 14.08 KÍ-Høllin B766 EB Neistin a
16.03.2019 14.42 KÍ-Høllin B767 Team Klaksvík VÍF a
16.03.2019 15.16 KÍ-Høllin B768 Kyndil a Tjaldur
16.03.2019 15.50 KÍ-Høllin B769 H71 b H71 a
16.03.2019 16.24 KÍ-Høllin B770 Neistin a Kyndil b
16.03.2019 16.58 KÍ-Høllin B771 Tjaldur H71 a
16.03.2019 17.32 KÍ-Høllin B772 H71 b Kyndil b

Støðan
Nummar Lið Dystir V.m. T.m. Munur Stig
1 Kyndil a 6 127 38 89 12
2 VÍF a 6 129 49 80 12
3 H71 a 6 113 48 65 10
4 Tjaldur 6 123 92 31 10
5 H71 b 6 77 94 -17 5
6 Neistin a 6 70 102 -32 3
7 EB 6 77 120 -43 2
8 Team Klaksvík 6 44 129 -85 0
9 Kyndil b 6 49 137 -88 0