Í tíðarskeiði
Mikudagur, 12. desember 2018
18.30 Hoyvíkshøllin SMS H71 - VÍF
Hósdagur, 13. desember 2018
18.30 Høllin á Hálsi SMS Kyndil - Stjørnan
Leygardagur, 15. desember 2018
09.30 Gundadalshøllin Dreingir 10 D Kyndil d - Neistin c
09.54 Gundadalshøllin Dreingir 10 D H71 d - Team Klaksvík c
10.00 Høllin á Argjahamri Dreingir 10 B ÍA - H71 c
10.00 Hoyvíkshøllin Gentur 12 C H71 c - Kyndil b
10.00 Høllin í Runavík Gentur 10 A VÍF a - Tjaldur a
10.00 Klaksvíkar Badmintonhøll Dreingir 12 A H71 a - Team Klaksvík
10.00 Høllin í Vestmanna Dreingir 10 A Kyndil a - VÍF a
10.18 Gundadalshøllin Dreingir 10 D SÍF - Tjaldur b
10.24 Høllin í Vestmanna Dreingir 10 A StÍF a - H71 a
10.24 Høllin á Argjahamri Dreingir 10 B H71 c - Kyndil b
10.24 Høllin í Runavík Gentur 10 A H71 a - Neistin a
10.34 Klaksvíkar Badmintonhøll Dreingir 12 A Neistin a - H71 b
10.34 Hoyvíkshøllin Gentur 12 C Stjørnan b - Tjaldur b
10.42 Gundadalshøllin Dreingir 10 D Tjaldur c - Kyndil d
10.48 Høllin á Argjahamri Dreingir 10 B H71 b - Kyndil c
10.48 Høllin í Vestmanna Dreingir 10 A Team Klaksvík a - Kyndil a
10.48 Høllin í Runavík Gentur 10 A VÍF a - EB a
11.00 Høllin á Hálsi Dreingir 14 B Kyndil - Neistin b
11.00 Høllin á Hálsi 2 Dreingir 10 C StÍF c - VÍF b
11.00 Høllin á Eiði Gentur 12 A VÍF - StÍF
11.06 Gundadalshøllin Dreingir 10 D SÍF - ÍA b
11.08 Hoyvíkshøllin Gentur 12 C EB b - Neistin b
11.08 Klaksvíkar Badmintonhøll Dreingir 12 A VÍF a - H71 a
11.12 Høllin í Runavík Gentur 10 A H71 a - StÍF a
11.12 Høllin á Argjahamri Dreingir 10 B EB a - ÍA
11.12 Høllin í Vestmanna Dreingir 10 A VÍF a - Tjaldur a
11.24 Høllin á Hálsi 2 Dreingir 10 C Neistin b - StÍF b
11.30 Gundadalshøllin Dreingir 10 D Neistin c - Team Klaksvík c
11.34 Høllin á Eiði Gentur 12 A H71 a - Kyndil a
11.36 Høllin á Argjahamri Dreingir 10 B KÍF - H71 b
11.36 Høllin í Runavík Gentur 10 A Tjaldur a - Neistin a
11.36 Høllin í Vestmanna Dreingir 10 A H71 a - Neistin a
11.42 Klaksvíkar Badmintonhøll Dreingir 12 A Team Klaksvík - Neistin a
11.42 Hoyvíkshøllin Gentur 12 C Stjørnan b - Kyndil b
11.48 Høllin á Hálsi 2 Dreingir 10 C EB b - StÍF c
11.50 Høllin á Hálsi Gentur 14 A Neistin b - StÍF a
11.54 Gundadalshøllin Dreingir 10 D Tjaldur b - H71 d
12.00 Høllin í Vestmanna Dreingir 10 A Team Klaksvík a - StÍF a
12.00 Høllin á Argjahamri Dreingir 10 B Kyndil b - Kyndil c
12.00 Høllin í Runavík Gentur 10 A StÍF a - EB a
12.08 Høllin á Eiði Gentur 12 A VÍF - EB a
12.12 Høllin á Hálsi 2 Dreingir 10 C StÍF b - VÍF b
12.16 Klaksvíkar Badmintonhøll Dreingir 12 A H71 b - EB
12.16 Hoyvíkshøllin Gentur 12 C VB b - H71 d
12.18 Gundadalshøllin Dreingir 10 D ÍA b - Tjaldur c
12.24 Høllin á Argjahamri Dreingir 10 B EB a - KÍF
12.24 Høllin í Runavík Gentur 10 C H71 c - StÍF c
12.24 Høllin í Vestmanna Dreingir 10 A Neistin a - Tjaldur a
12.36 Høllin á Hálsi 2 Dreingir 10 C Team Klaksvík b - VB
12.40 Høllin á Hálsi Gentur 14 C Neistin c - StÍF b
12.42 Høllin á Eiði Gentur 12 A VB a - StÍF
12.50 Hoyvíkshøllin Gentur 12 C H71 c - Tjaldur b
12.50 Klaksvíkar Badmintonhøll Dreingir 12 A Kyndil a - Kyndil b
13.00 Høllin á Argjahamri Gentur 12 B Søljan - ÍA
13.00 Høllin á Giljanesi Gentur 14 B Søljan - VB
13.00 Gundadalshøllin Dreingir 12 B Neistin b - VB
13.00 Høllin á Hálsi 2 Dreingir 10 C EB b - Neistin b
13.00 Høllin í Vestmanna Gentur 10 B VÍF b - H71 b
13.12 Høllin í Runavík Gentur 10 C StÍF c - Neistin b
13.16 Høllin á Eiði Gentur 12 A EB a - Kyndil a
13.24 Høllin á Hálsi 2 Dreingir 10 C VB - StÍF c
13.24 Hoyvíkshøllin Gentur 12 C EB b - H71 d
13.24 Klaksvíkar Badmintonhøll Dreingir 12 A Tjaldur - VÍF a
13.24 Høllin í Vestmanna Gentur 10 B VÍF b - Stjørnan
13.30 Høllin á Hálsi Gentur 16 Neistin b - H71 b
13.34 Høllin á Argjahamri Gentur 12 B Tjaldur a - H71 b
13.34 Gundadalshøllin Dreingir 12 B VÍF b - StÍF b
13.36 Høllin í Runavík Gentur 10 C H71 c - Tjaldur b
13.48 Høllin í Vestmanna Gentur 10 B H71 b - Stjørnan
13.50 Høllin á Eiði Gentur 12 A H71 a - VB a
13.58 Hoyvíkshøllin Gentur 12 C VB b - Neistin b
13.58 Klaksvíkar Badmintonhøll Dreingir 12 A EB - Kyndil a
14.00 KÍ-Høllin Gentur 14 B Stjørnan a - Tjaldur
14.00 Høllin í Runavík Gentur 10 C EB b - Søljan
14.00 Ítróttarhøllin á Skála Dreingir 14 A StÍF a - VÍF a
14.08 Gundadalshøllin Dreingir 12 B KÍF - Neistin b
14.08 Høllin á Argjahamri Gentur 12 B Stjørnan a - Søljan
14.20 Høllin í Vestmanna Dreingir 14 B VÍF b - Team Klaksvík a
14.24 Høllin í Runavík Gentur 10 C ÍA - Tjaldur b
14.30 Høllin á Eiði Dreingir 14 B EB - Tjaldur b
14.32 Klaksvíkar Badmintonhøll Dreingir 12 A Kyndil b - Tjaldur
14.42 Gundadalshøllin Dreingir 12 B VB - VÍF b
14.42 Høllin á Argjahamri Gentur 12 B H71 b - Neistin a
14.48 Høllin í Runavík Gentur 10 C H71 d - EB b
15.00 Hoyvíkshøllin Dreingir 16 H71 a - Neistin
15.10 Høllin í Vestmanna Gentur 14 C VÍF b - H71 c
15.12 Høllin í Runavík Gentur 10 C Søljan - ÍA
15.16 Høllin á Argjahamri Gentur 12 B Tjaldur a - ÍA
15.16 Gundadalshøllin Dreingir 12 B StÍF b - StÍF a
15.20 Høllin á Eiði Gentur 14 B EB - H71 b
15.40 Ítróttarhøllin á Skála Gentur 16 StÍF - Kyndil
15.50 Gundadalshøllin Dreingir 12 B SÍF - H71 d
15.50 Høllin á Argjahamri Gentur 12 B Stjørnan a - Neistin a
16.00 Hoyvíkshøllin Gentur 16 H71 a - Neistin a
16.00 Høllin í Runavík Dreingir 14 A Tjaldur a - H71 b
16.00 Høllin í Vestmanna Gentur 14 A VÍF a - H71 a
16.24 Gundadalshøllin Dreingir 12 B ÍA - H71 c
16.30 Ítróttarhøllin á Skála Dreingir 16 StÍF - Kyndil
16.50 Høllin í Vestmanna Gentur 16 VÍF - EB
16.58 Gundadalshøllin Dreingir 12 B StÍF a - SÍF
17.00 Hoyvíkshøllin Dreingir 16 H71 c - H71 b
17.00 Høllin á Hálsi 1. Deild menn Neistin b - H71
17.20 Høllin á Argjahamri Gentur 14 A Kyndil/ÍA - Neistin a
17.32 Gundadalshøllin Dreingir 12 B H71 d - H71 c
17.50 Høllin í Vestmanna Dreingir 16 VÍF - KÍF
18.00 Hoyvíkshøllin 2. Deild menn H71 a - H71 b
18.15 Høllin á Hálsi 1. Deild kvinnur Neistin c - Stjørnan
19.30 Høllin á Hálsi 2. Deild menn Neistin - KÍF
Sunnudagur, 16. desember 2018
14.00 Høllin í Vestmanna SMS VÍF - Neistin
14.00 Ítróttarhøllin á Skála SMS StÍF - Kyndil
15.00 KÍ-Høllin SMS Stjørnan - H71
16.00 Høllin í Vestmanna Okkara VÍF - Neistin
16.00 Ítróttarhøllin á Skála Okkara StÍF - Kyndil
17.00 Klaksvíkar Badmintonhøll Okkara Team Klaksvík - H71
17.30 Høllin í Vestmanna 1. Deild kvinnur VÍF - Neistin a
17.30 Ítróttarhøllin á Skála 1. Deild kvinnur StÍF - Neistin b
19.00 Høllin í Vestmanna 1. Deild menn VÍF - Neistin a
19.00 Ítróttarhøllin á Skála 1. Deild menn StÍF - Kyndil