Úrslitatænstan hsf
Framsíða - Deildir og støður - Ítróttarhallir - Komandi dystir
 leygardagur, 17.11.2018
  00.00 Neistin b-Kyndil Dreingir 18 Gundadalshøllin
  00.00 Kyndil-Neistin b Dreingir 18 Gundadalshøllin
  10.00 Kyndil a-H71 b Dreingir 12 A Hoyvíkshøllin
  10.00 ÍA-StÍF a Dreingir 12 B Ítróttarhøllin á Skála
  10.00 Stjørnan a-H71 b Gentur 12 B KÍ-Høllin
  10.00 VB a-EB a Gentur 12 A Høllin í Vági
  10.00 StÍF-VÍF Gentur 12 A Høllin í Vestmanna
  10.30 H71 a-StÍF Gentur 12 A Høllin í Vestmanna
  10.34 Tjaldur a-Søljan Gentur 12 B KÍ-Høllin
  10.34 H71 d-VÍF b Dreingir 12 B Ítróttarhøllin á Skála
  10.34 Tjaldur-Team Klaksvík Dreingir 12 A Hoyvíkshøllin
  10.40 VB a-Kyndil a Gentur 12 A Høllin í Vági
  11.00 H71 a-VÍF Gentur 12 A Høllin í Vestmanna
  11.08 Kyndil b-Kyndil a Dreingir 12 A Hoyvíkshøllin
  11.08 StÍF b-ÍA Dreingir 12 B Ítróttarhøllin á Skála
  11.08 Neistin a-H71 b Gentur 12 B KÍ-Høllin
  11.20 Kyndil a-EB a Gentur 12 A Høllin í Vági
  11.42 VÍF b-StÍF a Dreingir 12 B Ítróttarhøllin á Skála
  11.42 ÍA-Tjaldur a Gentur 12 B KÍ-Høllin
  11.42 H71 b-Tjaldur Dreingir 12 A Hoyvíkshøllin
  12.00 Kyndil b-VB b Gentur 12 C Høllin í Vági
  12.16 Team Klaksvík-H71 a Dreingir 12 A Hoyvíkshøllin
  12.16 Søljan-Stjørnan a Gentur 12 B KÍ-Høllin
  12.16 Neistin b-H71 d Dreingir 12 B Ítróttarhøllin á Skála
  12.40 EB b-VB b Gentur 12 C Høllin í Vági
  12.50 Neistin a-VÍF a Dreingir 12 A Hoyvíkshøllin
  12.50 StÍF b-VB Dreingir 12 B Ítróttarhøllin á Skála
  12.50 ÍA-Neistin a Gentur 12 B KÍ-Høllin
  13.20 EB b-Kyndil b Gentur 12 C Høllin í Vági
  13.24 Stjørnan b-H71 c Gentur 12 C KÍ-Høllin
  13.24 KÍF-H71 c Dreingir 12 B Ítróttarhøllin á Skála
  13.24 EB-Kyndil b Dreingir 12 A Hoyvíkshøllin
  13.54 H71 d-Tjaldur b Gentur 12 C KÍ-Høllin
  13.58 VB-SÍF Dreingir 12 B Ítróttarhøllin á Skála
  13.58 H71 a-Neistin a Dreingir 12 A Hoyvíkshøllin
  14.32 VÍF a-EB Dreingir 12 A Hoyvíkshøllin
  14.32 H71 c-Neistin b Gentur 12 C KÍ-Høllin
  14.32 H71 c-Neistin b Dreingir 12 B Ítróttarhøllin á Skála
  15.00 Neistin b-Neistin a Dreingir 18 Gundadalshøllin
  15.06 SÍF-KÍF Dreingir 12 B Ítróttarhøllin á Skála
  15.06 Stjørnan b-H71 d Gentur 12 C KÍ-Høllin
  15.10 Neistin-H71 Gentur 18 Hoyvíkshøllin
  15.40 Neistin b-Tjaldur b Gentur 12 C KÍ-Høllin
  15.40 Neistin a-H71 Dreingir 18 Gundadalshøllin
  15.50 Stjørnan-Kyndil Gentur 18 Hoyvíkshøllin
  16.20 Neistin b-H71 Dreingir 18 Gundadalshøllin
  16.30 Neistin-Stjørnan Gentur 18 Hoyvíkshøllin
  17.10 H71-Kyndil Gentur 18 Hoyvíkshøllin
  18.00 KÍF-StÍF Okkara Ítróttarhøllin í Kollafirði
  19.30 KÍF-StÍF 1. Deild menn Ítróttarhøllin í Kollafirði
 sunnudagur, 18.11.2018
  14.00 H71-Kyndil SMS Hoyvíkshøllin
  15.00 Stjørnan-StÍF SMS KÍ-Høllin
  16.00 H71-Kyndil Okkara Hoyvíkshøllin
  16.00 VÍF-Team Klaksvík Okkara Høllin í Vestmanna
  16.30 Stjørnan-StÍF 1. Deild kvinnur KÍ-Høllin
  17.00 StÍF a-H71 a Gentur 14 A Ítróttarhøllin á Skála
  17.30 VÍF-Neistin b 1. Deild menn Høllin í Vestmanna
  17.30 H71-Neistin b 1. Deild kvinnur Hoyvíkshøllin
  17.30 Neistin c-Neistin a 1. Deild kvinnur Høllin á Hálsi
  18.00 StÍF b-H71 c Gentur 14 C Ítróttarhøllin á Skála
  19.00 H71-Kyndil 1. Deild menn Hoyvíkshøllin
 týsdagur, 20.11.2018
  19.00 StÍF a-Neistin a Dreingir 14 A Ítróttarhøllin á Skála
 mikudagur, 21.11.2018
  19.10 Tjaldur a-H71 a Dreingir 14 A Høllin í Runavík
  19.40 ÍA-StÍF a Dreingir 14 A Høllin á Argjahamri
 hósdagur, 22.11.2018
  18.10 H71 b-VÍF a Dreingir 14 A Hoyvíkshøllin
 fríggjadagur, 23.11.2018
  21.00 Neistin b-KÍF 1. Deild menn Gundadalshøllin