Úrslitatænstan hsf
Framsíða - Deildir og støður - Ítróttarhallir - Komandi dystir
 sunnudagur, 19.11.2017
  13.00 Neistin -H71 a 2. Deild menn Gundadalshøllin
  13.00 H71 c-Søljan Gentur 14 B Hoyvíkshøllin
  14.30 StÍF -VB hvonn Ítróttarhøllin á Skála
  14.30 H71 -Neistin hvonn Hoyvíkshøllin
  16.00 StÍF -KÍF FTZ Ítróttarhøllin á Skála
  16.00 H71 -Neistin FTZ Hoyvíkshøllin
  17.30 StÍF -KÍF 1. Deild menn Ítróttarhøllin á Skála
  17.30 H71 -Neistin 1. Deild menn Hoyvíkshøllin
  19.00 Neistin b -VÍF 1. Deild kvinnur Høllin á Hálsi
 mánadagur, 20.11.2017
  19.30 Kyndil -H71 Gentur 18 Gundadalshøllin
 týsdagur, 21.11.2017
  20.00 VÍF-H71 Gentur 16 Høllin í Vestmanna
  21.00 VÍF-H71 a Dreingir 16 Høllin í Vestmanna
 hósdagur, 23.11.2017
  18.30 Kyndil -Neistin hvonn Høllin á Hálsi
  20.00 Kyndil -Neistin FTZ Høllin á Hálsi
  21.30 Kyndil -Neistin 1. Deild menn Høllin á Hálsi
 leygardagur, 25.11.2017
  09.30 Neistin a-H71 b Dreingir 12 A Gundadalshøllin
  09.30 Stjørnan b-H71 b Gentur 12 C KÍ-Høllin
  10.00 Kyndil/ÍA a -VÍF a Dreingir 14 A Høllin á Hálsi
  10.00 VÍF a-H71 a Gentur 12 A Høllin í Vestmanna
  10.00 H71 c-Kyndil a Dreingir 12 B Høllin á Giljanesi
  10.04 VÍF a-H71 a Dreingir 12 A Gundadalshøllin
  10.04 ÍA-Tjaldur b Gentur 12 C KÍ-Høllin
  10.34 StÍF a-Tjaldur a Gentur 12 A Høllin í Vestmanna
  10.34 Team Klaksvík-EB a Dreingir 12 B Høllin á Giljanesi
  10.38 H71 b-Neistin b Gentur 12 C KÍ-Høllin
  10.38 StÍF a-Tjaldur a Dreingir 12 A Gundadalshøllin
  10.50 H71 b -Tjaldur a Dreingir 14 A Hoyvíkshøllin
  11.00 Team Klaksvík b -Kyndil/ÍA b Dreingir 14 B Klaksvíkar Badmintonhøll
  11.00 StÍF -Team Klaksvík a Dreingir 14 A Ítróttarhøllin á Skála
  11.00 Kyndil-Stjørnan a Gentur 16 Høllin á Hálsi
  11.00 StÍF b-EB b Dreingir 12 C Høllin á Eiði
  11.00 KÍF -Team Klaksvík 2. Deild menn Ítróttarhøllin í Kollafirði
  11.08 H71 a-Neistin a Gentur 12 A Høllin í Vestmanna
  11.08 H71 c-Tjaldur b Dreingir 12 B Høllin á Giljanesi
  11.12 Tjaldur b-Kyndil b Gentur 12 C KÍ-Høllin
  11.12 H71 a-Neistin a Dreingir 12 A Gundadalshøllin
  11.34 H71 d-Neistin b Dreingir 12 C Høllin á Eiði
  11.42 Tjaldur a-Kyndil a Gentur 12 A Høllin í Vestmanna
  11.42 Kyndil a-EB a Dreingir 12 B Høllin á Giljanesi
  11.46 ÍA-Stjørnan b Gentur 12 C KÍ-Høllin
  11.46 Tjaldur a-H71 b Dreingir 12 A Gundadalshøllin
  12.00 H71 -Kyndil Gentur 18 Hoyvíkshøllin
  12.00 StÍF/Tjaldur -H71 Dreingir 18 Ítróttarhøllin á Skála
  12.00 Kyndil-H71 c Dreingir 16 Høllin á Hálsi
  12.16 StÍF a-VÍF a Gentur 12 A Høllin í Vestmanna
  12.16 Team Klaksvík-ÍA Dreingir 12 B Høllin á Giljanesi
  12.20 StÍF a-VÍF a Dreingir 12 A Gundadalshøllin
  12.20 Neistin b-Kyndil b Gentur 12 C KÍ-Høllin
  12.35 Neistin -VÍF Dreingir 18 Ítróttarhøllin á Skála
  12.35 StÍF -Neistin Gentur 18 Hoyvíkshøllin
  12.42 EB b-H71 d Dreingir 12 C Høllin á Eiði
  12.50 VB-Tjaldur b Dreingir 12 B Høllin á Giljanesi
  13.00 Søljan-VB Gentur 12 B KÍ-Høllin
  13.10 Neistin a-VB Gentur 16 Gundadalshøllin
  13.10 VÍF -StÍF/Tjaldur Dreingir 18 Ítróttarhøllin á Skála
  13.10 Kyndil -Stjørnan Gentur 18 Hoyvíkshøllin
  13.16 Neistin b-Kyndil c Dreingir 12 C Høllin á Eiði
  13.24 SÍF-Vípan Dreingir 12 B Høllin á Giljanesi
  13.34 EB-VB Gentur 12 B KÍ-Høllin
  13.45 StÍF -H71 Gentur 18 Hoyvíkshøllin
  13.45 H71 -Neistin Dreingir 18 Ítróttarhøllin á Skála
  13.50 Neistin a-Kyndil a Gentur 12 A Høllin í Vestmanna
  13.58 Kyndil b-VB Dreingir 12 B Høllin á Giljanesi
  14.08 StÍF b-Stjørnan a Gentur 12 B KÍ-Høllin
  14.10 Neistin c-VB Gentur 14 B Gundadalshøllin
  14.20 VÍF -H71 Dreingir 18 Ítróttarhøllin á Skála
  14.20 Stjørnan -Neistin Gentur 18 Hoyvíkshøllin
  14.32 ÍA-SÍF Dreingir 12 B Høllin á Giljanesi
  14.42 VÍF b-Søljan Gentur 12 B KÍ-Høllin
  14.55 StÍF/Tjaldur -Neistin Dreingir 18 Ítróttarhøllin á Skála
  14.55 Kyndil -StÍF Gentur 18 Hoyvíkshøllin
  15.00 VÍF-Kyndil 2. Deild kvinnur Høllin á Argjahamri
  15.00 VÍF-Stjørnan b Gentur 16 Høllin í Vestmanna
  15.00 EB -KÍF Dreingir 14 B Høllin á Eiði
  15.00 Neistin b-StÍF/Tjaldur Gentur 16 Gundadalshøllin
  15.06 Vípan-Kyndil b Dreingir 12 B Høllin á Giljanesi
  15.16 StÍF b-EB Gentur 12 B KÍ-Høllin
  15.30 H71 -Stjørnan Gentur 18 Hoyvíkshøllin
  15.35 Stjørnan-Neistin 2. Deild kvinnur Høllin á Argjahamri
  15.50 Stjørnan a-VÍF b Gentur 12 B KÍ-Høllin
  16.00 VÍF b -Tjaldur b Dreingir 14 B Høllin í Vestmanna
  16.00 Neistin b -SÍF Dreingir 14 B Gundadalshøllin
  16.00 EB-Stjørnan Gentur 14 B Høllin á Eiði
  16.10 Tjaldur-VÍF 2. Deild kvinnur Høllin á Argjahamri
  16.30 H71 b-H71 a Dreingir 16 Hoyvíkshøllin
  16.45 EB-Neistin 2. Deild kvinnur Høllin á Argjahamri
  16.50 Neistin a -H71 a Dreingir 14 A Gundadalshøllin
  16.50 VÍF-Neistin b Dreingir 16 Høllin í Vestmanna
  17.00 Søljan-StÍF Gentur 14 B Høllin á Giljanesi
  17.00 EB-H71 Gentur 16 Høllin á Eiði
  17.20 Kyndil-Stjørnan 2. Deild kvinnur Høllin á Argjahamri
  17.40 H71 b-H71 c Gentur 14 B Hoyvíkshøllin
  17.55 Tjaldur-EB 2. Deild kvinnur Høllin á Argjahamri
  18.00 EB-StÍF Dreingir 16 Høllin á Eiði
  18.30 H71 b -Neistin 2. Deild menn Hoyvíkshøllin
  19.00 ÍA -EB 2. Deild menn Høllin á Argjahamri
  19.50 H71 a -StÍF 2. Deild menn Hoyvíkshøllin